0 0 Kč
Produkty v košíku
Celkem s DPH 0 Kč

Rádi vám s výběrem pomůžeme info@susi.cz

Zaru Soba

Hlavní jídla 15 minut porcí 3    Obtížnost 2

Co potřebujete doma

Stačí vám běžné kuchyňské potřeby. Toto jídlo je navíc tak jednoduché, že vám zabere minimum času a hravě jej zvládnou i úplní kuchařští začátečníci :-).

O receptu

Zaru Soba je typické japonské jídlo, které se v létě obvykle konzumuje studené. Pokud na něj však dostanete chuť v zimě, nic samozřejmě nebrání jeho konzumaci v teplé podobě. Použitá omáčka výrazně navozuje japonskou atmosféru, proto se Zaru Soba často podává v letadlech mířících do Japonska. Nudle soba jako takové chutnají různě v různých oblastech Japonska, jejich základem je ale vždy pohanka, přírodní zdroj rutinu.

Postup

1

Půl sáčku dashi, 350 ml vody, sójovou omáčku, Mirin a cukr smícháme v kastrůlku a dáme vařit. Těsně před bodem varu stáhneme z plotýnky. Pokud nechceme omáčku sami vařit, můžeme použit hotovou omáčku Tsuyu.

2

Nudle Soba uvaříme ve vroucí vodě dle návodu, slijeme a propláchneme studenou vodou, aby nelepily. Řasu Nori nastříháme nůžkami na tenké proužky.

3

Máme tedy uvařené nudle soba, připravenou omáčku, wasabi pastu a řasu nori. Jako alternativní ingredienci můžeme také použít na proužky nakrájenou jarní cibulku. A to je vše, můžeme servírovat!

4

Zaru Soba podáváme v misce - dospod dáme vychladlé nudle soba, které posypeme řasou. K misce přidáme v samostatné nádobě omáčku a wasabi pastu - každý si tak může nudle ochutit dle své preference.

Na vaší spokojenosti nám záleží

Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
Ověřený zákazník
100%
12. 6. 2024

  • Vstřícnost, kvalita výrobků

Ověřený zákazník
100%
10. 6. 2024

  • Velký výběr zboží pro asijskou, japonskou kuchyni !

Ověřený zákazník
80%
4. 6. 2024

  • Rychlé doručení

Hana Trading s.r.o.

Michelská 55 14100 Praha 4

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném MS v Praze, oddíl C, vložka 92522

Prodejna

Michelská 55 14100 Praha 4
GPS: 50°3'2.711"N, 14°27'31.403"E

Zásilkovny

Zboží si můžete vyzvednout v Zásilkovnách po celé ČR