Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s šířením viru COVID-19 jsme nuceni omezit provoz našeho obchodu. S účinností od soboty 14. 3. vyřizujeme pouze objednávky s doručením na adresu prostřednictvím přepravce PPL. Osobní odběr v naší prodejně ani ve výdejnách Zásilkovna není dočasně dostupný. Jakmile to bude možné, plný provoz obnovíme. Děkujeme za pochopení, tým Susi.cz.

Houby

zobrazuji 15 z 5   
 • Houba Shiitake

  Houba Shiitake
  Ihned k odeslání
  69 Kč
  Hodnocení majitelů Houba Shiitake

  Shiitake, houba, která je v Číně označována za "elixír života", je hojně využívána nejen jako potravina, ale také jako lék. Pokrmům dodává charakteristickou asijskou chuť, vegetariáni ji rádi využívají jako náhražku masa.

 • Houba Jidášovo ucho

  Houba Jidášovo ucho
  Ihned k odeslání
  69 Kč

  Ucho Jidášovo je černá houba, která je v asijské kuchyni nepostradatelnou ingrediencí. Je ceněná zejména pro svou křupavost a pevnou konzistenci. Využívá se mimo jiné také pro vytvoření tmavých kontrastů ve světlých nebo barevných pokrmech.

 • Houba Shiitake v dóze

  Houba Shiitake v dóze
  Ihned k odeslání
  65 Kč

  Plátky sušené shiitake, která je pro svou lahodnou chuť a silné aroma nazývána "perlou mezi houbami". Shiitake je oblíbená nejen díky své originální chuti, ale také pro obsah látek majících příznivý vliv na lidský organismus.

 • Houba Rosolovka stříbrná

  Houba Rosolovka stříbrná
  Ihned k odeslání
  190 Kč
  Hodnocení majitelů Houba Rosolovka stříbrná

  Rosolovka stříbrná nazývaná také jako hřib stříbrný je houba rostoucí v Asii. Je využívána při přípravě asijských pokrmů, salátů, a podobně. Je důležité ji před použitím minimálně na dvě hodiny namočit buď do vody nebo do mléka.

 • Holoubek a pravnuci Houba Shiitake sušená, 250 g

  Holoubek a pravnuci Houba Shiitake sušená,​ 250 g
  Ihned k odeslání
  345 Kč

  Shiitake, houba, která je v Číně označována za "elixír života", je hojně využívána nejen jako potravina, ale také jako lék. Pokrmům dodává charakteristickou asijskou chuť, vegetariáni ji rádi využívají jako náhražku masa.

Houby

Ve skupině houby máte na výběr produkty od několika výrobců F.W. Tandoori, Govafood, Holoubek a pravnuci... Označení Houby akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Houby jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Houby mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Houby a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Houby a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Houby máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný