Origami

zobrazuji 16 z 6   
 • Origami Fascinující origami květy

  Origami Fascinující origami květy
  Ihned k odeslání
  105 Kč

  Sešit obsahuje krásné fotografie skládaných origami květů, šperků. U každé fotografie je podrobný návod jak květ, šperk vyrobit. Tato kniha potěší jak milovníky origami, tak začátečníky. Vyrobené origami vám tak zkrášlí byt a potěší obdarovaného.

 • Kniha Tradiční origami

  Kniha Tradiční origami
  Ihned k odeslání
  175 Kč

  Kniha nabízí 20 tradičních modelů japonského umění origami. Ke každé skládačce v knize je QR kód, který vás přenese na stránku youtube, kde je samotný videonávod.

 • Kniha Učíme se origami

  Kniha Učíme se origami
  Ihned k odeslání
  175 Kč

  Kniha nabízí seznámení úplného začátečníka s uměním skládání papíru. Ke každé skládačce v knize je QR kód, který vás přenese na stránku youtube, kde je samotný videonávod.

 • Origami japonské variace - Decio Francesco

  Origami japonské variace -​ Decio Francesco
  Na dotaz
  259 Kč

  Naučte se skládat origami, s touto knihou a papíry na skládání origami to bude hračka.

Origami

Ve skupině origami máte na výběr produkty od několika výrobců Anagram s.r.o., Hana Trading, Ikar... Označení Origami akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Origami jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Origami mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Origami a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Origami a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Origami máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný