Origami

zobrazuji 16 z 6   
 • Origami Fascinující origami květy

  Origami Fascinující origami květy
  Ihned k odběru
  99 Kč

  Sešit obsahuje krásné fotografie skládaných origami květů, šperků. U každé fotografie je podrobný návod jak květ, šperk vyrobit. Tato kniha potěší jak milovníky origami, tak začátečníky. Vyrobené origami vám tak zkrášlí byt a potěší obdarovaného.

 • Kniha Skládej a tvoř nové origami

  Kniha Skládej a tvoř nové origami
  Ihned k odběru
  299 Kč

  Kniha Skládej a tvoř nové origami obsahuje velké množství podrobných návodů na skládání origami, včetně fotografií hotové skládačky. Ke každé skládačce je ještě krátké povídání od autora o tom, jak skládačka vznikala, komu je třeba věnována, apod.

 • Kniha Tradiční origami

  Kniha Tradiční origami
  Ihned k odběru
  249 Kč

  Kniha nabízí 20 tradičních modelů japonského umění origami. Ke každé skládačce v knize je QR kód, který vás přenese na stránku youtube, kde je samotný videonávod.

 • Kniha Učíme se origami

  Kniha Učíme se origami
  Ihned k odběru
  249 Kč

  Kniha nabízí seznámení úplného začátečníka s uměním skládání papíru. Ke každé skládačce v knize je QR kód, který vás přenese na stránku youtube, kde je samotný videonávod.

 • Origami šestiúhelník 12 listů

  Origami šestiúhelník 12 listů
  Do 5ks
  150 Kč

  Balení papírů na skládání origami obsahuje 12 papírů ve tvaru šestiúhelníku (od špičky ke špičce 23 cm, od hrany k hraně 20 cm). Všech 12 papírů v balení má stejnou barvu. V nabídce máme papíry žluté, světle modré, světle růžové, fialové).

 • Japonské papíry na skládání origami 15 x 15 cm, 14 ks

  Japonské papíry na skládání origami 15 x 15 cm,​ 14 ks
  Ihned k odběru
  165 Kč

  Balení papírů na skládání origami obsahuje 14 ks s různě barevnými papíry s motivem květů o rozměru 15 cm x 15 cm. Skládání origami prověří vaši zručnost, šikovnost a hlavně trpělivost. Je vhodné pro děti od 6 let věku.

Origami

Ve skupině origami máte na výběr produkty od několika výrobců Anagram s.r.o., Daiso, Hana Trading... Označení Origami akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Origami jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Origami mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Origami a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Origami a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Origami máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný