Ostatní nádobí

zobrazuji 112 z 14   
 • Tácek dřevěný na ručníček (Oshibori)

  Tácek dřevěný na ručníček (Oshibori)
  Ihned k odeslání
  135 Kč

  Tácek "oshibori" což znamená (horký ručník), jsou nabízeny v japonských restauracích a barech. Ručníčky, které jsou dány na tento tácek slouží k očištění rukou před jídlem. V létě jsou ručníčky podávány studené, v zimě zase teplé.

 • Sushimat rohož na rolování sushi

  Sushimat rohož na rolování sushi
  Ihned k odeslání
  40 Kč
  Hodnocení majitelů Sushimat rohož na rolování sushi

  V japonské kuchyni označována jako "makisu" využívaná na přípravu potravin, nejvíce při výrobě sushi. Existují dva druhy rohožek, kulatá a placatá.

 • Sushimat rohož na rolování placatá 27 cm

  Sushimat rohož na rolování placatá 27 cm
  Ihned k odeslání
  49 Kč

  V japonské kuchyni označována jako "makisu" využívaná na přípravu potravin, nejvíce při výrobě sushi. Existují dva druhy rohožek, kulatá a placatá.

 • Bambusový pařák

  Bambusový pařák
  Ihned k odeslání
  465 Kč

  Trojdílný bambusový pařák využijete především při přípravě asijských pokrmů, např. různých plněných taštiček, k vaření zeleniny, masa.

 • Metlička na čaj bambusová 6 x 11,4 cm

  Metlička na čaj bambusová 6 x 11,​4 cm
  Ihned k odeslání
  330 Kč

  Bambusová metlička je určena na šlehání zeleného čaje Matcha při čajovém obřadu. Je vyrobena z jediného kusu bambusu, který je nařezaný speciálním způsobem na 80 tenkých vláken.

 • Struhadlo keramické (6,5 cm x 9 cm)

  Struhadlo keramické (6,​5 cm x 9 cm)
  Ihned k odeslání
  145 Kč

  Toto keramické struhadlo je určeno na jemné strouhání zázvoru, muškátového oříšku, česneku, jablka a dalšího. Je vyrobeno na zakázku přímo pro naši prodejnu.

 • Suribaška japonská, keramická, 17,5 cm

  Suribaška japonská,​ keramická,​ 17,​5 cm
  Japonský originál
  Na dotaz
  435 Kč

  Japonská keramická třecí miska, která je zvnějšku zdobená hnědou glazurou z vnitřní strany je neglazovaná a drobně vroubkovaná. Je lehká a přesto velmi stabilní, proto se vám při tření nepřevrhne.

 • Mísa na rýži dřevěná průměr 36 cm

  Mísa na rýži dřevěná průměr 36 cm
  Ihned k odeslání
  1 200 Kč

  Dřevěná mísa je tradičně používána na chlazení sushi rýže. Mísa absorbuje přebytečnou vlhkost a to je velmi důležité pro vytvoření dokonalé sushi rýže. Mísa má rozměr 36 cm x 9,5 cm

 • MÍSA na rýži dřevěná průměr 33 cm

  MÍSA na rýži dřevěná průměr 33 cm
  Ihned k odeslání
  1 050 Kč

  Dřevěná mísa je tradičně používána na chlazení sushi rýže. Mísa absorbuje přebytečnou vlhkost a to je velmi důležité pro vytvoření dokonalé sushi rýže. Mísa má rozměr 33 cm x 9,5 cm.

 • Dekorační tráva 1000 ks

  Dekorační tráva 1000 ks
  Japonský originál
  Na dotaz
  205 Kč

  Používá se do sushi boxů a obento boxů jako dekorace, nebo k oddělení jednotlivých kousků sushi.

 • Konvička černá na sojovou omáčku

  Konvička černá na sojovou omáčku
  Na dotaz
  180 Kč

  Jak už název napovídá, jedná se o konvičku s nalévacím hrdlem, která slouží na nalévání sojové omáčky k sushi.Tato konvička je vyrobena speciálně pro naší prodejnu, a proto jí nikde jinde nekoupíte.

 • Lopatka plastová 19 cm

  Lopatka plastová 19 cm
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  155 Kč

  Tuto plastovou lopatku uplatníte v kuchyni nejen při nabírání rýže, ale i při míchání různých jiných pokrmů.

Ostatní nádobí

Ve skupině ostatní nádobí máte na výběr produkty od několika výrobců Akebono, Hana Trading, Keramika JESLÍNEK... Označení Ostatní nádobí akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Ostatní nádobí jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Ostatní nádobí mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Ostatní nádobí a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Ostatní nádobí a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Ostatní nádobí máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný