Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s šířením viru COVID-19 jsme nuceni omezit provoz našeho obchodu. S účinností od soboty 14. 3. vyřizujeme pouze objednávky s doručením na adresu prostřednictvím přepravce PPL. Osobní odběr v naší prodejně ani ve výdejnách Zásilkovna není dočasně dostupný. Jakmile to bude možné, plný provoz obnovíme. Děkujeme za pochopení, tým Susi.cz.

Rýže

zobrazuji 111 z 11   
 • Toyama Koshihikari japonská rýže 1 kg

  Toyama Koshihikari japonská rýže 1 kg
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  220 Kč

  Japonská kulatozrná rýže pěstovaná v Japonsku je výborná a vysoce kvalitní. Využijete ji jak na přípravu suši i jako přílohu.

 • Toyama Koshihikari japonská rýže, 5 kg

  Toyama Koshihikari japonská rýže,​ 5 kg
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  890 Kč

  Japonská kulatozrná rýže pěstovaná v Japonsku je výborná a vysoce kvalitní. Využijete ji jak na přípravu suši i jako přílohu.

 • Yume Nishiki na sushi

  Rýže Yume Nishiki na sushi
  Ihned k odeslání
  od 149
  Hodnocení majitelů Rýže Yume Nishiki na sushi

  Vysoce kvalitní kulatozrnná rýže vhodná pro přípravu sushi. Zrno je kulaté, lesklé a přirozeně lepivé. Je pěstována v Itálii pod dohledem japonských odborníků.

 • Yume Nishiki hnědá, 1 kg

  Rýže Yume Nishiki hnědá,​ 1 kg
  Ihned k odeslání
  135 Kč

  Hnědá rýže yume nishiki je vhodná pro výrobu rýžových pokrmů a jako příloha. Jeden hrnek vařené rýže obsahuje pouze 150 kalorií, takže je tato rýže vhodná i při redukčních dietách. Rýže je balená v praktických 500 g vakuových, igelitových pytlících.

 • Haruka na sushi

  Rýže Haruka na sushi
  Ihned k odeslání
  od 95
  Hodnocení majitelů Rýže Haruka na sushi

  Výborná kulatozrnná rýže na sushi, pěstovaná v Itálii. Její zrno je krátké, kulaté a lepivé, rýže je tedy 100% vhodná k přípravě sushi.

 • Komachi, Rýže na sushi, 500 g

  Komachi,​ Rýže na sushi,​ 500 g
  Ihned k odeslání
  50 Kč

  Italská kulatozrnná rýže na sushi. Její zrno je krátké, kulaté a lepivé, rýže je tedy 100% vhodná k přípravě sushi.

 • Nishiki na sushi, 10 kg

  Rýže Nishiki na sushi,​ 10 kg
  Ihned k odeslání
  1 060 Kč
  Hodnocení majitelů Rýže Nishiki na sushi,​ 10 kg

  Nejoblíbenější rýže pro přípravu suši, to je rýže Nishiki. Je pěstována v Kalifornii, má krátké kulaté zrno a lepivou konzistenci a její výtečná chuť vás rozhodně nezklame.

 • Rýže Jasmínová

  Rýže Jasmínová
  Ihned k odeslání
  od 73

  Dlouhozrnná rýže štíhlého tvaru a střední lepivosti je výbornou přílohovou rýží. Vůně po jasmínu je čistě přirozená a zachutná vám zejména k masu či mořským plodům, ale také například k omáčkám.

 • Rýže Basmati

  Rýže Basmati
  Ihned k odeslání
  od 55

  Velice kvalitní dlouhozrnná rýže původem z Pakistánu. Je charakteristická dlouhým štíhlým zrnem, nelepí se, je lehce stravitelná a má jedinečné přírodní aroma připomínající oříšek. Je vhodná jako zdravá chutná příloha.

Rýže

Ve skupině rýže máte na výběr produkty od několika výrobců Gnome, Haruka, Lucky boy... Označení Rýže akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Rýže jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Rýže mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Rýže a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Rýže a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Rýže máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný