Omáčky

zobrazuji 112 z 40   
 • Omáčka Sójová Kikkoman

  Omáčka Sójová Kikkoman
  Ihned k odběru
  od 67
  Hodnocení majitelů Omáčka Sójová Kikkoman

  Přírodní sójová omáčka Kikkoman se získává čistým kvašením a lisováním sójových bobů a pražené pšenice. Toto menší balení se hodí především pro domácí použití.

 • Omáčka Sójová Yamasa

  Omáčka Sójová Yamasa
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  od 72

  Originální japonská sójová omáčka v dekorační skleněné lahvičce, kterou můžete opakovaně naplnit. Je výborná k sushi a k dochucení všech slaných pokrmů, kterým toužíte dát asijský nádech. Vyrábí se přírodní fermentací.

 • Omáčka Sushi & Sashimi

  Omáčka Sushi & Sashimi
  Ihned k odběru
  88 Kč
  Hodnocení majitelů Omáčka Sushi & Sashimi

  Výborná sladší sójová omáčka od značky Kikkoman, která se používá zejména na sushi a sashimi a kořeněná exotická jídla.

 • Omáčka Tonkatsu

  Omáčka Tonkatsu
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  od 170

  Originální japonská tonkatsu je velmi oblíbená omáčka, ve které si Japonci nejraději namáčejí smažený vepřový řízek. Jedná se o chutnou omáčku, kterou snadno využijete také jako zajímavý dip například k zeleninovým salátům.

 • Omáčka Chilli sladká

  Omáčka Chilli sladká
  Do 5ks
  od 55

  Menší balení sladké chilli omáčky je vhodné pro ty, kteří chtějí omáčku nejprve vyzkoušet. Sladká chilli omáčka je typická pro thajskou kuchyni, má lehce pálivou chuť. Používá se v závěru grilování, pečení nebo k dochucení již hotových jídel.

 • Omáčka Yakisoba, 500 ml

  Omáčka Yakisoba,​ 500 ml
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  170 Kč
  Hodnocení majitelů Omáčka Yakisoba,​ 500 ml

  Originální japonská kořeněná ovocno-zeleninová omáčka, která je výborná na smažené nudle se zeleninou, hovězím, vepřovým, kuřecím masem či krevetami.

 • Omáčka Okonomi, 500 ml

  Omáčka Okonomi,​ 500 ml
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  170 Kč

  Ovocno-zeleninová omáčka Okonomi je jednou z nejoblíbenějších japonských omáček. Používá se k dochucení různých pokrmů, kterým tak snadno dodáme asijský nádech.

 • Omáčka Kombu Tsuyu

  Omáčka Kombu Tsuyu
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  115 Kč

  Omáčka na nudle Yamasa kombu tsuyu se používá k dochucení japonských nudlí a výborně se hodí i ke smažené zelenině nebo k tempuře.

 • Omáčka Sójová Sweet

  Omáčka Sójová Sweet
  Ihned k odběru
  105 Kč

  Výborná sladká omáčka od značky Kikkoman. Osloví vás svou plnou chutí a bohatým aroma. Výborně se hodí na uvařenou rýži. Je čistě přírodní, neobsahuje žádné konzervační látky ani glutamáty.

 • Omáčka Wok

  Omáčka Wok
  Ihned k odběru
  105 Kč

  Vynikající omáčka, která se používá na smažení, vaření, dušení. Pokrmy zůstanou krásně šťavnaté a křupavé.

 • Omáčka Teriyaki

  Omáčka Teriyaki
  Ihned k odběru
  od 93

  Menší balení Teriyaki omáčky je vhodné pro ty, kteří chtějí omáčku nejprve vyzkoušet. Při použití Teriyaki marinády není nutné používat žádná další ochucovadla, jídlo je ochuceno přírodní a zdravou cestou.

 • Omáčka Tamari

  Omáčka Tamari
  Ihned k odběru
  od 99

  Novinka od značky Kikkoman. Sójová omáčka bez obsahu pšenice, mohou ji tedy ti, kteří drží bezlepkovou dietu. Výborná na marinování, do polévek, salátů a na namáčení suši rolek.

Omáčky

Ve skupině omáčky máte na výběr produkty od několika výrobců Bull-Dog, Ca Com, Daisho... Označení Omáčky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Omáčky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Omáčky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Omáčky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Omáčky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Omáčky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný