Omáčky

zobrazuji 112 z 50   
 • Omáčka Sójová Yamasa

  Omáčka Sójová Yamasa
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  od 72

  Originální japonská sójová omáčka v dekorační skleněné lahvičce, kterou můžete opakovaně naplnit. Je výborná k sushi a k dochucení všech slaných pokrmů, kterým toužíte dát asijský nádech. Vyrábí se přírodní fermentací.

 • Omáčka Sójová Kikkoman

  Omáčka Sójová Kikkoman
  Ihned k odeslání
  od 67
  Hodnocení majitelů Omáčka Sójová Kikkoman

  Přírodní sójová omáčka Kikkoman se získává čistým kvašením a lisováním sójových bobů a pražené pšenice. Toto menší balení se hodí především pro domácí použití.

 • Kikkoman Teriyaki marinade & sauce, 1,9 l

  Kikkoman Teriyaki marinade & sauce,​ 1,​9 l
  Ihned k odeslání
  375 Kč

  Velké balení Teriyaki omáčky v kanystru se hodí především do restaurací a větších provozoven. Při použití Teriyaki marinády není nutné používat žádná další ochucovadla, jídlo je ochuceno přírodní a zdravou cestou.

 • Kikkoman Sójová omáčka Usukuchi světlá, 1 l

  Kikkoman Sójová omáčka Usukuchi světlá,​ 1 l
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  215 Kč

  Japonská sójová omáčka, která je určená výhradně na vaření. Omáčka je světlejší a tudíž jídlo není tmavé jako přidáním klasické sójové omáčky. Omáčka obsahuje rýžové dochucovadlo mirin a je slanější.

 • Kikkoman Teriyaki BBQ omáčka s medem, 250 ml

  Kikkoman Teriyaki BBQ omáčka s medem,​ 250 ml
  Na dotaz
  110 Kč

  Teriyaki BBQ omáčka se nepoužívá na marinování masa, ale až při závěrečném podávání. Slouží totiž jako namáčedlo neboli dip na steaky, karbanátky, grilované maso, zeleninu, apod… A pozor, je to tedy opravdu velká mňamka.

 • Kikkoman Tamari Sójová omáčka bez pšenice, 250 ml

  Kikkoman Tamari Sójová omáčka bez pšenice,​ 250 ml
  Ihned k odeslání
  99 Kč

  Novinka od značky Kikkoman. Sójová omáčka bez obsahu pšenice, mohou ji tedy ti, kteří drží bezlepkovou dietu. Výborná na marinování, do polévek, salátů a na namáčení suši rolek.

 • Kikkoman Sezamová omáčka 1 l

  Kikkoman Sezamová omáčka 1 l
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  375 Kč

  Výborná sezamová omáčka, která se hodí jako dresink na salát, ale jako omáčka k masu.

 • Kikkoman Tamari sójová omáčka bez pšenice, 1 l

  Kikkoman Tamari sójová omáčka bez pšenice,​ 1 l
  Ihned k odeslání
  235 Kč

  Novinka od značky Kikkoman. Sójová omáčka bez obsahu pšenice, mohou ji tedy ti, kteří drží bezlepkovou dietu. Výborná na marinování, do polévek, salátů a na namáčení suši rolek.

 • Sezamový dressing

  Sezamový dressing
  Ihned k odeslání
  110 Kč

  Novinka od značky Kikkoman. Sezamový dresink je bohatá krémová omáčka, ochucená sezamovými semínky, díky které jednoznačně docílíte výtečného kulinářského zážitku.

 • Kikkoman Teriyaki omáčka s pečeným sezamem, 250 ml

  Kikkoman Teriyaki omáčka s pečeným sezamem,​ 250 ml
  Ihned k odeslání
  110 Kč

  Vynikající omáčka na dochucení jakéhokoli masa, zeleniny a ryb. Omáčka má kouřovo, ořechovou chuť díky pečenému sesamu a je dokonale vyvážená slanou, sladkou, pepřovou a ovocnou chutí.

 • Kikkoman Ponzu Citrus sójová zálivka, 250 ml

  Kikkoman Ponzu Citrus sójová zálivka,​ 250 ml
  Ihned k odeslání
  135 Kč

  Japonská přírodní citrónová šťáva, která je vynikající jako zálivka na salátek s rajčaty a avokádem.

 • Snížený obsah soli Sójová Kikkoman

  Snížený obsah soli Sójová Kikkoman
  Ihned k odeslání
  od 99

  Přírodní sójovou omáčku Kikkoman se sníženým obsahem soli, v dekorační lahvičce, uvítáte zejména při stolování. Je určena k namáčení suši rolek či k dochucení všech slaných pokrmů, kterým toužíte přidat asijský nádech.

Omáčky

Ve skupině omáčky máte na výběr produkty od několika výrobců Bull-Dog, Ca Com, Exotic food... Označení Omáčky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Omáčky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Omáčky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Omáčky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Omáčky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Omáčky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný