Jídelní hůlky

zobrazuji 112 z 16   
 • Hůlky sada 5 párů černé s motivem kámasútry

  Hůlky sada 5 párů černé s motivem kámasútry
  Ihned k odběru
  285 Kč

  Sada černých jídelních hůlek s motivem kámasútry obsahuje 5 párů jídelních hůlek. Každý pár je ozdoben motivem kámasútry a barevně odlišen, aby se hůlky daly od sebe rozpoznat. Hůlky jsou balené v černé dárkové krabičce.

 • Hůlky sada 5 párů černé s motivem gejši

  Hůlky sada 5 párů černé s motivem gejši
  Ihned k odběru
  275 Kč

  Sada černých jídelních hůlek s motivem gejši obsahuje 5 párů jídelních hůlek. Každý pár je ozdoben motivem gejši a barevně odlišen, aby se hůlky daly od sebe rozpoznat.

 • Hůlky sada 5 párů bílé s motivem gejši

  Hůlky sada 5 párů bílé s motivem gejši
  Ihned k odběru
  275 Kč

  Sada bílých jídelních hůlek s motivem gejši obsahuje 5 párů jídelních hůlek. Každý pár je ozdoben motivem gejši a barevně odlišen, aby se hůlky daly od sebe rozpoznat.

 • Hůlky sada 5 párů světle hnědé kroucené

  Hůlky sada 5 párů světle hnědé kroucené
  Ihned k odběru
  225 Kč

  Sada jídelních hůlek obsahuje 5 párů jídelních hůlek. Hůlky jsou v horní třetině kroucené, což vytváří velmi pěkný efekt.

 • Hůlky sada 5 párů černé v dárkové krabičce

  Hůlky sada 5 párů černé v dárkové krabičce
  Ihned k odběru
  270 Kč

  Sada černých jídelních hůlek s motivem v dárkové krabičce obsahuje 5 párů jídelních hůlek. Každý pár je ozdoben odlišným orientálním motivem, aby se hůlky daly od sebe odlišit.

 • Hůlky sada 5 párů černé se znakem

  Hůlky sada 5 párů černé se znakem
  Na dotaz
  275 Kč

  Sada černých jídelních hůlek se zlatým znakem obsahuje 5 párů jídelních hůlek. Každá jídelní hůlka je nahoře ozdobena zlatým znakem.

 • Hůlky sada 5 párů červené s motivem v dárkové krabičce

  Hůlky sada 5 párů červené s motivem v dárkové krabičce
  Ihned k odběru
  275 Kč

  Sada červených jídelních hůlek s motivem v dárkové krabičce obsahuje 5 párů hůlek. Každý pár je ozdoben odlišným orientálním motivem, aby se hůlky daly od sebe snadno odlišit.

 • Hůlky sada 5 párů nerezové s dekorem

  Hůlky sada 5 párů nerezové s dekorem
  Ihned k odběru
  395 Kč

  Sada jídelních hůlek s motivem japonské sakury a modrých motýlků obsahuje 5 párů jídelních hůlek.

 • Hůlky sada 5 párů hnědé s motivem

  Hůlky sada 5 párů hnědé s motivem
  Ihned k odběru
  275 Kč

  Sada jídelních hůlek s motivem čínské vesničky a postaviček obsahuje 5 párů jídelních hůlek. Každý pár je ozdoben jiným motivem vesničky a postaviček.

 • Hůlky kroucené hnědočerné

  Hůlky kroucené hnědočerné
  Ihned k odběru
  55 Kč

  Hůlky jsou ve své horní třetině krouceny a v dolních dvou třetinách černé. Vzhledem k tomu, že jsou hůlky bambusové lakované, nedoporučuje se mytí hůlek v myčce.

 • Hůlky jednorázové bambusové

  Hůlky jednorázové bambusové
  Ihned k odběru
  3 Kč

  Hůlky jednorázové bambusové jsou určeny na jedno použití, takže jsou vhodné do restaurací a jídelen, kde se podává suši. Uplatnění najdou samozřejmě i v domácnostech při větším poštu stolovníků. Jednorázové hůlky se po použití vyhazují.

 • Hůlky jednorázové dřevěné

  Hůlky jednorázové dřevěné
  Ihned k odběru
  3 Kč
  Hodnocení majitelů Hůlky jednorázové dřevěné

  Hůlky jednorázové dřevěné jsou určeny na jedno použití, takže jsou vhodné do restaurací a jídelen, kde se podává suši. Uplatnění najdou samozřejmě i v domácnostech při větším poštu stolovníků. Jednorázové hůlky se po použití vyhazují.

Jídelní hůlky

Ve skupině jídelní hůlky máte na výběr produkty od několika výrobců Hana Trading, Mikosoft, Tokyo design... Označení Jídelní hůlky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Jídelní hůlky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Jídelní hůlky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Jídelní hůlky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Jídelní hůlky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Jídelní hůlky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný