Jídelní hůlky

zobrazuji 110 z 10   
 • Hůlky černé s motivem létajicích ptáků

  Hůlky černé s motivem létajicích ptáků
  Ihned k odběru
  55 Kč

  Hůlky jsou ve své horní třetině ozdobeny motivem zlatých a stříbrných ptáků a v dolních dvou třetinách černé. Vzhledem k tomu, že jsou hůlky dřevěné lakované, nedoporučuje se mytí hůlek v myčce.

 • Hůlky sada 5 párů černé s motivem kámasútry

  Hůlky sada 5 párů černé s motivem kámasútry
  Ihned k odběru
  285 Kč

  Sada černých jídelních hůlek s motivem kámasútry obsahuje 5 párů jídelních hůlek. Každý pár je ozdoben motivem kámasútry a barevně odlišen, aby se hůlky daly od sebe rozpoznat. Hůlky jsou balené v černé dárkové krabičce.

 • Hůlky sada 5 párů bílé s motivem gejši

  Hůlky sada 5 párů bílé s motivem gejši
  Ihned k odběru
  275 Kč

  Sada bílých jídelních hůlek s motivem gejši obsahuje 5 párů jídelních hůlek. Každý pár je ozdoben motivem gejši a barevně odlišen, aby se hůlky daly od sebe rozpoznat.

 • Hůlky sada 5 párů černé se znakem

  Hůlky sada 5 párů černé se znakem
  Ihned k odběru
  275 Kč

  Sada černých jídelních hůlek se zlatým znakem obsahuje 5 párů jídelních hůlek. Každá jídelní hůlka je nahoře ozdobena zlatým znakem.

 • Hůlky sada 5 párů nerezové s dekorem

  Hůlky sada 5 párů nerezové s dekorem
  Ihned k odběru
  395 Kč

  Sada jídelních hůlek s motivem japonské sakury a modrých motýlků obsahuje 5 párů jídelních hůlek.

 • Hůlky kroucené hnědočerné

  Hůlky kroucené hnědočerné
  Ihned k odběru
  55 Kč

  Hůlky jsou ve své horní třetině krouceny a v dolních dvou třetinách černé. Vzhledem k tomu, že jsou hůlky bambusové lakované, nedoporučuje se mytí hůlek v myčce.

 • Hůlky na vaření

  Hůlky na vaření
  Ihned k odběru
  80 Kč

  Hůlky na vaření jsou v Japonsku nepostradatelnou součástí.

 • Hůlky jednorázové bambusové

  Hůlky jednorázové bambusové
  Ihned k odběru
  3 Kč

  Hůlky jednorázové bambusové jsou určeny na jedno použití, takže jsou vhodné do restaurací a jídelen, kde se podává suši. Uplatnění najdou samozřejmě i v domácnostech při větším poštu stolovníků. Jednorázové hůlky se po použití vyhazují.

 • Hůlky jednorázové dřevěné

  Hůlky jednorázové dřevěné
  Ihned k odběru
  3 Kč
  Hodnocení majitelů Hůlky jednorázové dřevěné

  Hůlky jednorázové dřevěné jsou určeny na jedno použití, takže jsou vhodné do restaurací a jídelen, kde se podává suši. Uplatnění najdou samozřejmě i v domácnostech při větším poštu stolovníků. Jednorázové hůlky se po použití vyhazují.

 • Hůlky nerezové s dekorem 1 pár

  Hůlky nerezové s dekorem 1 pár
  Ihned k odběru
  79 Kč

  1 pár jídelních hůlek s motivem japonské sakury a modrých motýlků.

Jídelní hůlky

Ve skupině jídelní hůlky máte na výběr produkty od několika výrobců Hana Trading, Mikosoft, Tokyo design... Označení Jídelní hůlky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Jídelní hůlky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Jídelní hůlky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Jídelní hůlky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Jídelní hůlky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Jídelní hůlky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný