Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s šířením viru COVID-19 jsme nuceni omezit provoz našeho obchodu. S účinností od soboty 14. 3. vyřizujeme pouze objednávky s doručením na adresu prostřednictvím přepravce PPL. Osobní odběr v naší prodejně ani ve výdejnách Zásilkovna není dočasně dostupný. Jakmile to bude možné, plný provoz obnovíme. Děkujeme za pochopení, tým Susi.cz.

Rýžovary

zobrazuji 14 z 4   
 • Sencor SRM 1000SS 1 l nerezový

  Hrnec na rýži Sencor SRM 1000SS 1 l nerezový
  Na dotaz
  699 Kč

  Stále se vám nedaří připravit k obědu perfektní rýži jako přílohu? Zkuste to s hrncem na vaření rýže, který funguje na principu vaření v páře.

 • Sencor SRM 1500WH 1,5 l bílý 1,5L

  Hrnec na vaření rýže Sencor SRM 1500WH 1,​5 l bílý
1,​5L
  Ihned k odeslání
  799 Kč

  Tento speciální hrnec na vaření rýže pracuje na principu páry a je plně automatický. Nemusíte nic hlídat a následné mytí je díky nízké přilnavosti zcela bez námahy. Jeho objem je 1,5 l.

 • Sencor SRM 1800SS 1,8 l nerezový

  Hrnec na rýži Sencor SRM 1800SS 1,​8 l nerezový
  Na dotaz
  999 Kč

  Tento hrnec Sencor na vaření rýže je plně automatický. Nemusíte nic hlídat a následné mytí je díky nízké přilnavosti zcela bez námahy

 • Sencor SRM 1550SS 1,5 l nerezový

  Hrnec na rýži Sencor SRM 1550SS 1,​5 l nerezový
  Na dotaz
  799 Kč

  Pokud nevěříte, že rýže uvařená v tomto speciálním hrnci je prostě skvělá, měli byste ho opravdu vyzkoušet. Teprve potom si na rýži opravdu pochutnáte.

Rýžovary

Ve skupině rýžovary máte na výběr produkty od výrobce Sencor. Označení Rýžovary akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Rýžovary jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Rýžovary mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Rýžovary a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Rýžovary a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Rýžovary máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný