Polévky

zobrazuji 112 z 13   
 • Polévka Shiro Miso

  Polévka Shiro Miso
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  95 Kč

  Miso shiro soup je instantní japonská polévka z miso pasty ze sojových bobů. Sáček obsahuje 3 porce. Obsah sáčku stačí přelít vařící vodou.

 • Kikkoman Aka Miso polévka,​ 3 porce

  Kikkoman Aka Miso polévka,​ 3 porce
  Japonský originál
  Na dotaz
  95 Kč

  Aka miso soup je instantní japonská polévka z miso pasty ze sojových bobů. Sáček obsahuje 3 porce.Obsah sáčku stačí přelít vařící vodou.

 • Nudle Yakisoba instantní

  Nudle Yakisoba instantní
  Ihned k odběru
  34 Kč

  Japonské instantní nudle v sáčku yakisoba jsou velmi snadné a rychlé na přípravu. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiloženého sáčku a použít na smažení. Získáte skvělý a rychle připravený pokrm.

 • Nissin Polévka instantní japonská seafood,​ 100 g

  Nissin Polévka instantní japonská seafood,​ 100 g
  Ihned k odběru
  34 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka seafood je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiložených sáčků a můžete hned konzumovat.

 • Polévka Kuřecí instantní

  Polévka Kuřecí instantní
  Ihned k odběru
  34 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka kuřecí je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiložených sáčků a můžete hned konzumovat.

 • Nissin Cup Noodles Yakisoba Teriyaki polévka,​ 90 g

  Nissin Cup Noodles Yakisoba Teriyaki polévka,​ 90 g
  Ihned k odběru
  55 Kč

  Japonská instantní polévka v kelímku teriyaki je velmi snadná a rychlá na přípravu a báječně se hodí jako svačina nebo rychlý oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiloženého sáčku a můžete hned konzumovat.

 • Polévka Cup Noodles Kuřecí

  Polévka Cup Noodles Kuřecí
  Ihned k odběru
  42 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka kuřecí je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

 • Polévka Cup Noodles Krevetová

  Polévka Cup Noodles Krevetová
  Ihned k odběru
  42 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka krevetová je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

 • Polévka Cup Noodles Kari

  Polévka Cup Noodles Kari
  Ihned k odběru
  42 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka kari je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

 • Nissin Polévka instantní japonská hovězí,​ 100 g

  Nissin Polévka instantní japonská hovězí,​ 100 g
  Ihned k odběru
  34 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka hovězí je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiložených sáčků a můžete hned konzumovat.

 • Nudle Soba chilli instantní

  Nudle Soba chilli instantní
  Ihned k odběru
  34 Kč

  Instantní nudlová polévka soba chilli je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiložených sáčků a můžete hned konzumovat.

 • Nissin Cup Noodle Yakisoba Thai curry polévka,​ 180 g

  Nissin Cup Noodle Yakisoba Thai curry polévka,​ 180 g
  Ihned k odběru
  55 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka thai curry je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

Polévky

Ve skupině polévky máte na výběr produkty od několika výrobců Kikkoman, Mikosoft, Nissin... Označení Polévky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Polévky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Polévky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Polévky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Polévky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Polévky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný