Polévky

zobrazuji 112 z 16   
 • Kumamoto Mokkosu Ramen, japonská polévka, 104 g

  Kumamoto Mokkosu Ramen,​ japonská polévka,​ 104 g
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  85 Kč

  Japonská instantní polévka je velmi snadná a rychlá na přípravu a báječně se hodí jako svačina nebo rychlý oběd. Nudle jsou středně silné a polévka obsahuje olej z česneku a sezamu, který je typický pro ramen z regionu Kumamoto.

 • Hakata Osshoi Ramen, japonská polévka, 104 g

  Hakata Osshoi Ramen,​ japonská polévka,​ 104 g
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  85 Kč

  Japonská instantní polévka z tenkých nudlí ve vepřovém vývaru. Je velmi snadná a rychlá na přípravu a báječně se hodí jako svačina nebo rychlý oběd. Polévka pochází se severu ostrova Kjúšú.

 • Marukome Tófu Miso polévka, 8 porcí

  Marukome Tófu Miso polévka,​ 8 porcí
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  105 Kč

  Miso tófu soup je instantní japonská polévka z miso pasty ze sojových bobů. Balení obsahuje 8 x sáček s miso pastou a 8 sáčků koření. Miso i koření stačí zalít horkou vodou.

 • Marukome Wakame Miso polévka, 8 porcí

  Marukome Wakame Miso polévka,​ 8 porcí
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  105 Kč

  Miso wakame soup je instantní japonská polévka z miso pasty ze sojových bobů. Balení obsahuje 8 x sáček s miso pastou a 8 sáčků koření. Miso i koření stačí zalít horkou vodou.

 • Marukome Wakame miso shiro polévka 12 x 18 g

  Marukome Wakame miso shiro polévka 12 x 18 g
  Japonský originálSleva
  Ihned k odeslání
  75 Kč

  Miso shiro soup je instantní japonská polévka z miso pasty ze sojových bobů. Balení obsahuje 12 sáčků misa po 18 g. Obsah sáčku stačí přelít vařící vodou.

 • Polévka Cup Noodles Krevetová

  Polévka Cup Noodles Krevetová
  Ihned k odeslání
  45 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka krevetová je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

 • Polévka Cup Noodles Kuřecí

  Polévka Cup Noodles Kuřecí
  Ihned k odeslání
  45 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka kuřecí je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

 • Polévka Cup Noodles Spicy

  Polévka Cup Noodles Spicy
  Ihned k odeslání
  45 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka pikantní je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

 • Polévka Cup Noodles Kari

  Polévka Cup Noodles Kari
  Ihned k odeslání
  45 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka kari je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

 • Nissin Cup Noodles Yakisoba Teriyaki polévka, 90 g

  Nissin Cup Noodles Yakisoba Teriyaki polévka,​ 90 g
  Ihned k odeslání
  55 Kč

  Japonská instantní polévka v kelímku teriyaki je velmi snadná a rychlá na přípravu a báječně se hodí jako svačina nebo rychlý oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiloženého sáčku a můžete hned konzumovat.

 • Nissin Cup Noodles Yakisoba Thai curry polévka, 87 g

  Nissin Cup Noodles Yakisoba Thai curry polévka,​ 87 g
  Ihned k odeslání
  55 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka thai curry je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

 • Polévka Kuřecí instantní

  Polévka Kuřecí instantní
  Ihned k odeslání
  34 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka kuřecí je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiložených sáčků a můžete hned konzumovat.

Polévky

Ve skupině polévky máte na výběr produkty od několika výrobců Marukome, Mikosoft, Nissin... Označení Polévky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Polévky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Polévky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Polévky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Polévky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Polévky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný