Menší balení panko strouhanky. Tato obalovací směs vytváří výtečnou křupavou krustu a používá se zejména k obalení masa, ryb a mořských plodů. K obalení pankem se využije trojobalu jako u strouhanky.
Celý popis
Tento výhodný set zaručeně potěší všechny milovníky smažených řízků. Oblíbená japonská strouhanka Panko a hutná lahodná Tonkatsu omáčka je kombinace, na kterou nedá žádný Japonec dopustit!
Panko je obalovací směs podobná strouhance, která vytváří výtečnou křupavou krustu a suroviny si v ní udrží šťávu a přirozenou chuť. Do panka můžeme obalit maso, ryby, mořské plody, houby i zeleninu.
Název panko je odvozeno z portugalského či španělského překladu slova chléb (pan) a japonské přípony -ko , která znamená mouku. Panko se vyrábí po celém světě, zejména však v asijských zemích. V roce 2012 začal také americký řetězec rychlého občerstvení Wendy prodávat rybí filé obalené ve strouhance panko.
Existují dva typy panka. První „Panko" se vyrábí ze střídky listového chleba a má velmi křupavou strukturu. Druhý typ se nazývá „Tan Panko" a vyrábí z celého bochníku včetně kůrky. Obecně panko, oproti strouhance, vypadá spíše jako vločky než jako drobky, neabsorbuje tolik oleje a pokrm v něm usmažený je velmi šťavnatý. Panko samo o sobě nemá žádnou chuť, takže pokrm lze okořenit obvyklým způsobem.
Panko je nejčastěji využíváné při přípravě tonkatsu - vepřového obalovaného řízku. V panku obalujeme jako v klasické strouhance, tedy v trojobalu – hladké mouce, vajíčku a panku. Smažíme v rozpáleném oleji dozlatova.
Při objednání tohoto produktu obdržíte požadovaný počet kusů obalovací směsi panko o hmotnosti 227g, balené v sáčku.
Pšeničná mouka, třtinový cukr, droždí, sůl.
Obsahuje alergeny: lepek.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 1.9 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.5 g |
| Sacharidy | 72 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 4.9 g |
| Bílkoviny | 14 g |
| Sůl | 0.29 g |
| Energetická hodnota | 1565/369 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Papírová krabička |
| Obsah balení (g) | 227 g |
| Země původu | EU |
| Použití | Na obalování. |
| Výrobce | Kikkoman |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993