Rýže

zobrazuji 111 z 11   
 • Toyama Koshihikari japonská rýže 1 kg

  Toyama Koshihikari japonská rýže 1 kg
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  205 Kč

  Japonská kulatozrná rýže pěstovaná v Japonsku je výborná a vysoce kvalitní. Využijete ji jak na přípravu suši i jako přílohu.

 • Toyama Koshihikari japonská rýže, 5 kg

  Toyama Koshihikari japonská rýže,​ 5 kg
  Japonský originálNovinka
  Ihned k odeslání
  890 Kč

  Japonská kulatozrná rýže pěstovaná v Japonsku je výborná a vysoce kvalitní. Využijete ji jak na přípravu suši i jako přílohu.

 • Yume Nishiki na sushi

  Rýže Yume Nishiki na sushi
  Ihned k odeslání
  od 149
  Hodnocení majitelů Rýže Yume Nishiki na sushi

  Vysoce kvalitní kulatozrnná rýže vhodná pro přípravu sushi. Zrno je kulaté, lesklé a přirozeně lepivé. Je pěstována v Itálii pod dohledem japonských odborníků.

 • Yume Nishiki hnědá, 1 kg

  Rýže Yume Nishiki hnědá,​ 1 kg
  Ihned k odeslání
  135 Kč

  Hnědá rýže yume nishiki je vhodná pro výrobu rýžových pokrmů a jako příloha. Jeden hrnek vařené rýže obsahuje pouze 150 kalorií, takže je tato rýže vhodná i při redukčních dietách. Rýže je balená v praktických 500 g vakuových, igelitových pytlících.

 • Haruka na sushi

  Rýže Haruka na sushi
  Ihned k odeslání
  od 95
  Hodnocení majitelů Rýže Haruka na sushi

  Výborná kulatozrnná rýže na sushi, pěstovaná v Itálii. Její zrno je krátké, kulaté a lepivé, rýže je tedy 100% vhodná k přípravě sushi.

 • Komachi, Rýže na sushi, 500 g

  Komachi,​ Rýže na sushi,​ 500 g
  Ihned k odeslání
  50 Kč

  Italská kulatozrnná rýže na sushi. Její zrno je krátké, kulaté a lepivé, rýže je tedy 100% vhodná k přípravě sushi.

 • Hakumaki rýže na suši 10 kg

  Hakumaki rýže na suši 10 kg
  Ihned k odeslání
  545 Kč

  Kulatozrná rýže Hakumaki v prémiové kvalitě je pěstována v Itálii.Využijete ji hlavně pro výrobu mnoha druhů sushi.

 • Nishiki na sushi, 10 kg

  Rýže Nishiki na sushi,​ 10 kg
  Ihned k odeslání
  1 060 Kč
  Hodnocení majitelů Rýže Nishiki na sushi,​ 10 kg

  Nejoblíbenější rýže pro přípravu suši, to je rýže Nishiki. Je pěstována v Kalifornii, má krátké kulaté zrno a lepivou konzistenci a její výtečná chuť vás rozhodně nezklame.

 • Rýže Jasmínová

  Rýže Jasmínová
  Ihned k odeslání
  od 73

  Dlouhozrnná rýže štíhlého tvaru a střední lepivosti je výbornou přílohovou rýží. Vůně po jasmínu je čistě přirozená a zachutná vám zejména k masu či mořským plodům, ale také například k omáčkám.

 • Rýže Basmati

  Rýže Basmati
  Ihned k odeslání
  od 55

  Velice kvalitní dlouhozrnná rýže původem z Pakistánu. Je charakteristická dlouhým štíhlým zrnem, nelepí se, je lehce stravitelná a má jedinečné přírodní aroma připomínající oříšek. Je vhodná jako zdravá chutná příloha.

 • Gnome Rýže Basmati, nejdelší zrno, 5 kg

  Gnome Rýže Basmati,​ nejdelší zrno,​ 5 kg
  Novinka
  Na dotaz
  450 Kč

  Basmati 1121 je speciálně vyšlechtěnou odrůdou Basmati rýže, která si zachovává skvělou chuť a vůni Basmati, navíc ale byla po dlouhou dobu šlechtěna tak, aby měla nejdelší zrno ze všech Basmati odrůd.

Rýže

Ve skupině rýže máte na výběr produkty od několika výrobců Gnome, Haruka, Lucky boy... Označení Rýže akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Rýže jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Rýže mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Rýže a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Rýže a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Rýže máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný