Čerstvé sushi

zobrazuji 15 z 5   
 • Čerstvé sushi na tácku, 12 ks

  Čerstvé sushi na tácku,​ 12 ks
  Ihned k odběru
  167 Kč

  V plastové krabičce najdete 12 kousků sushi (10x maki sushi a 2x nigiri sushi), porci sójové omáčky, porci nakládaného zázvoru a porci wasabi pasty. Součástí balení jsou i jednorázové jídelní hůlky. Čerstvé sushi NEZASÍLÁME.

 • Čerstvé sushi na tácku č.1 (na objednávku)

  Čerstvé sushi na tácku č.​1 (na objednávku)
  Na dotaz
  390 Kč

  V plastové velké krabičce najdete 30 kousků sushi (11x maki sushi a 6x nigiri sushi, 13x californské), 3 porce sójové omáčky, porci nakládaného zázvoru a porci wasabi pasty. Součástí balení jsou jednorázové jídelní hůlky. Čerstvé sushi NEZASÍLÁME.

 • Čerstvé sushi na tácku č.2 (na objednávku)

  Čerstvé sushi na tácku č.​2 (na objednávku)
  Na dotaz
  390 Kč

  V plastové velké krabičce najdete 32 kousků sushi (4x maki sushi,4x avokado maki,16x californské,8x philadephia),3 porce sójové omáčky,porci nakládaného zázvoru a porci wasabi pasty.Součástí balení jsou jednorázové jídelní hůlky.Čerstvé sushi NEZASÍLÁME.

 • Čerstvé sushi na tácku č.3 (na objednávku)

  Čerstvé sushi na tácku č.​3 (na objednávku)
  Na dotaz
  390 Kč

  V plastové velké krabičce najdete 30 kousků sushi (24x californské, 6x nigiri sushi), 2 porce sójové omáčky, porci nakládaného zázvoru a porci wasabi pasty. Součástí balení jsou jednorázové jídelní hůlky. Čerstvé sushi NEZASÍLÁME.

 • Obědový obento box (na objednávku)

  Obědový obento box (na objednávku)
  Na dotaz
  239 Kč

  10 ks sushi (6x maki sushi, 6x nigiri sushi a 2x californské), 1 ks sój. omáčky, 1 porce naklád. zázvoru a 1 porce wasabi pasty. Plátek lososa v teriyaki om., edamame lusky, rýže a wakame salát. 1 pár hůlek zdarma. Čerstvé sushi NEZASÍLÁME.

Čerstvé sushi

Ve skupině Čerstvé sushi máte na výběr produkty od výrobce Sushi 4 you. Označení Čerstvé sushi akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Čerstvé sushi jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Čerstvé sushi mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Čerstvé sushi a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Čerstvé sushi a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Čerstvé sushi máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný