Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s šířením viru COVID-19 jsme nuceni omezit provoz našeho obchodu. S účinností od soboty 14. 3. vyřizujeme pouze objednávky s doručením na adresu prostřednictvím přepravce PPL. Osobní odběr v naší prodejně ani ve výdejnách Zásilkovna není dočasně dostupný. Jakmile to bude možné, plný provoz obnovíme. Děkujeme za pochopení, tým Susi.cz.

Lžíce

zobrazuji 12 z 2   
 • Porcelánová lžíce bílá

  Porcelánová lžíce bílá
  Ihned k odeslání
  30 Kč
  Hodnocení majitelů Porcelánová lžíce bílá

  K japonskému stolování patří kromě hůlek, také tradiční porcelánové lžíce. Tyto kousky nádobí, které jsou příjemně vyvážené a pohodlně se používají, by na vaší tabuli při servírování japoských polévek rozhodně neměli chybět.

 • Lžíce šedočerná se znaky

  Lžíce šedočerná se znaky
  Ihned k odeslání
  40 Kč

  K japonskému stolování patří, kromě hůlek, také tradiční porcelánové lžíce. Tyto kousky nádobí, které jsou příjemně vyvážené a pohodlně se používají, by na vaší tabuli při servírování japonských polévek rozhodně neměly chybět.

Lžíce

Ve skupině lžíce máte na výběr produkty od několika výrobců Hana Trading, Mikosoft. Označení Lžíce akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Lžíce jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Lžíce mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Lžíce a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Lžíce a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Lžíce máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný