Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s šířením viru COVID-19 jsme nuceni omezit provoz našeho obchodu. S účinností od soboty 14. 3. vyřizujeme pouze objednávky s doručením na adresu prostřednictvím přepravce PPL. Osobní odběr v naší prodejně ani ve výdejnách Zásilkovna není dočasně dostupný. Jakmile to bude možné, plný provoz obnovíme. Děkujeme za pochopení, tým Susi.cz.

Omáčky

zobrazuji 112 z 50   
 • Omáčka Sójová Yamasa

  Omáčka Sójová Yamasa
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  od 72

  Originální japonská sójová omáčka v dekorační skleněné lahvičce, kterou můžete opakovaně naplnit. Je výborná k sushi a k dochucení všech slaných pokrmů, kterým toužíte dát asijský nádech. Vyrábí se přírodní fermentací.

 • Omáčka Sójová Kikkoman

  Omáčka Sójová Kikkoman
  Ihned k odeslání
  od 67
  Hodnocení majitelů Omáčka Sójová Kikkoman

  Přírodní sójová omáčka Kikkoman se získává čistým kvašením a lisováním sójových bobů a pražené pšenice. Toto menší balení se hodí především pro domácí použití.

 • Kikkoman Teriyaki marinade & sauce, 1,9 l

  Kikkoman Teriyaki marinade & sauce,​ 1,​9 l
  Ihned k odeslání
  375 Kč

  Velké balení Teriyaki omáčky v kanystru se hodí především do restaurací a větších provozoven. Při použití Teriyaki marinády není nutné používat žádná další ochucovadla, jídlo je ochuceno přírodní a zdravou cestou.

 • Kikkoman Poke omáčka, 975 ml

  Kikkoman Poke omáčka,​ 975 ml
  Ihned k odeslání
  320 Kč

  Poke znamená trend pokrmů inspirovaný havajským pokrmem, kde jsou všechny ingredience čerstvé např. syrová ryba na kostky. Tato pikantní omáčka je složená z kvalitní sójové omáčky s opečeným sezamovým olejem s nádechem citrónové šťávy.

 • Kikkoman Sójová omáčka Usukuchi světlá, 1 l

  Kikkoman Sójová omáčka Usukuchi světlá,​ 1 l
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  215 Kč

  Japonská sójová omáčka, která je určená výhradně na vaření. Omáčka je světlejší a tudíž jídlo není tmavé jako přidáním klasické sójové omáčky. Omáčka obsahuje rýžové dochucovadlo mirin a je slanější.

 • Kikkoman Teriyaki BBQ omáčka s medem, 250 ml

  Kikkoman Teriyaki BBQ omáčka s medem,​ 250 ml
  Ihned k odeslání
  110 Kč

  Teriyaki BBQ omáčka se nepoužívá na marinování masa, ale až při závěrečném podávání. Slouží totiž jako namáčedlo neboli dip na steaky, karbanátky, grilované maso, zeleninu, apod… A pozor, je to tedy opravdu velká mňamka.

 • Kikkoman Tamari Sójová omáčka bez pšenice, 250 ml

  Kikkoman Tamari Sójová omáčka bez pšenice,​ 250 ml
  Ihned k odeslání
  99 Kč

  Novinka od značky Kikkoman. Sójová omáčka bez obsahu pšenice, mohou ji tedy ti, kteří drží bezlepkovou dietu. Výborná na marinování, do polévek, salátů a na namáčení suši rolek.

 • Kikkoman Sezamová omáčka 1 l

  Kikkoman Sezamová omáčka 1 l
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  375 Kč

  Výborná sezamová omáčka, která se hodí jako dresink na salát, ale jako omáčka k masu.

 • Kikkoman Tamari sójová omáčka bez pšenice, 1 l

  Kikkoman Tamari sójová omáčka bez pšenice,​ 1 l
  Ihned k odeslání
  235 Kč

  Novinka od značky Kikkoman. Sójová omáčka bez obsahu pšenice, mohou ji tedy ti, kteří drží bezlepkovou dietu. Výborná na marinování, do polévek, salátů a na namáčení suši rolek.

 • Sezamový dressing

  Sezamový dressing
  Ihned k odeslání
  110 Kč

  Novinka od značky Kikkoman. Sezamový dresink je bohatá krémová omáčka, ochucená sezamovými semínky, díky které jednoznačně docílíte výtečného kulinářského zážitku.

 • Kikkoman Teriyaki omáčka s pečeným sezamem, 250 ml

  Kikkoman Teriyaki omáčka s pečeným sezamem,​ 250 ml
  Ihned k odeslání
  125 Kč

  Vynikající omáčka na dochucení jakéhokoli masa, zeleniny a ryb. Omáčka má kouřovo, ořechovou chuť díky pečenému sesamu a je dokonale vyvážená slanou, sladkou, pepřovou a ovocnou chutí.

 • Kikkoman Ponzu Citrus sójová zálivka, 250 ml

  Kikkoman Ponzu Citrus sójová zálivka,​ 250 ml
  Ihned k odeslání
  135 Kč

  Japonská přírodní citrónová šťáva, která je vynikající jako zálivka na salátek s rajčaty a avokádem.

Omáčky

Ve skupině omáčky máte na výběr produkty od několika výrobců Bull-Dog, Ca Com, Ebara... Označení Omáčky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Omáčky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Omáčky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Omáčky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Omáčky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Omáčky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný