Delikátní sójová omáčka smíchaná s koji. Omáčka je méně slaná, má sladkou vůni a umami chuť. Využijete ji k sushi i sashimi, tofu či k rýži, do marinád na kuřecí maso, tuňáka i do salátů.
Celý popisDelikátní sójová omáčka smíchaná s koji se vyrábí tradičním způsobem osvědčeným více než 100 let. Omáčka je méně slaná, má sladkou vůni a umami chuť.
Hodí se jako omáčka k sashimi a sushi, ale stejně lahodně chutná s tofu nebo rýží. Můžete z ní připravit velmi chutné marinády na kuřecí maso nebo na tuňáka nebo dokonce i salátové dresinky.
Při objednání tohoto produktu obdržíte Sójová omáčka japonská s koji o obsahu 340 ml, v počtu kusů, který si objednáte.
Sójová omáčka (obsahuje sóju a pšenici), koji.
Obasahuje alergeny: lepek, sója.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0.2 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 33.5 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 7.2 g |
| Sůl | 9.78 g |
| Energetická hodnota | 690/165 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Skleněná láhev |
| Země původu | Japonsko |
| Použití | K sushi a sashimi, marinády, a dresingy. |
| Obsah balení (ml) | 340 ml |
| Výrobce | Horaiya Honten |
| Original Japan | Ano |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993