Lee Kum Kee chilli omáčka je vyrobena ze směsi chilli papriček s trochou česneku. Je vhodná ke grilovanému a pečenému masu, jako jedna z ingrediencí do pikantních omáček k dochucení. Lze upravit tepelně, ale může se konzumovat i za studena.
Celý popisTato omáčka je středně pálivá, pečlivě vyrobená ze směsi chilli papriček s trochou česneku. Je výtečná k dochucení polévek, používá se i do smažených nudlových jídel nebo jarních závitků. Použití této omáčky je opravdu všestranné.
Při objednání tohoto produktu obdržíte skleněnou nádobu chilli omáčky česnekové o obsahu 368 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Solené chilli papričky 59% (chilli papričky 80%, sůl), voda cukr, česnek 5%, rýžový ocet, voda, modifikovaný kukuřičný škrob, kyselina octová (E260).
Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v lednici.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 1.1 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.3 g |
| Sacharidy | 12 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 11 g |
| Bílkoviny | 1.9 g |
| Sůl | 10.8 g |
| Energetická hodnota | 331/79 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Skleněná láhev |
| Obsah balení (g) | 368 g |
| Země původu | Čína |
| Použití | Ke grilovanému nebo pečenému masu, jako přísada do mletého masa nebo do různých pikantních omáček. |
| Výrobce | Lee Kum Kee |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993