Lee Kum Kee houbové koření je ideální pro přípravu vývarů nebo jako ochucující posyp ke smaženým pokrmům - hranolkům, smaženým houbám, řízkům.
Celý popisHoubový kořenící prášek Lee Kum Kee se vyrábí z hub, které dodávají pokrmům chuť umami. Je ideální k použití do vývarů, zapékaných pokrmů nebo k přímému posypání do smažených pokrmů. Také je výborné zředit 1 lžičku s 350 ml vody pro přípravu čirého základu polévky nebo vývaru na rizoto atd.
Při objednání tohoto produktu obdržíte Lee Kum Kee Houbové koření 200g, v počtu kusů, který si objednáte.
jedlá sůl, maltodextrin, cukr, kvasnicový extrakt, prášek z houby shiitake 2%, látky zvýrazňující chuť a vůni: inosinan sodný, guanylan sodný, aroma, prášek ze žampionů 1% (Agaricus bisporus).
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0.5 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.1 g |
| Sacharidy | 52 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 19 g |
| Bílkoviny | 1.3 g |
| Sůl | 38.2 g |
| Energetická hodnota | 960/226 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Plechovka |
| Obsah balení (g) | 200 g |
| Země původu | Čína |
| Použití | Do vývarů, zapékaných pokrmů nebo k přímému posypání do smažených pokrmů. |
| Výrobce | Lee Kum Kee |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993