Oblíbená omáčka, která má výraznou pikantní chuť po pepři s lehkým nádechem rajčat. Omáčka má hustou konzistenci.
Celý popisOmáčka se výborně hodí k hovězímu steaku. Omáčka se trochu prohřeje a steak se polije.
K rychlému restovaní masa, kdy omáčka se přidá k zelenině a hovězímu masu.
A v neposladní řadě je omáčka výborná na nakládání masa na grilování.
Při objednání tohoto produktu obdržíte Lee Kum Kee Omáčka z černého pepře, 350 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Voda, cukr, sójová omáčka (voda, sůl, sójové boby, pšenice, barvivo (karamel, glukózový fruktózový sirup, sůl, rajčatová pasta, kvasnicový extrakt (kvasnicový extrakt, voda, sůl), černý pepřový prášek 4%, barvivo (karamel), sušený česnek, modifikovaný kukuřičný škrob, olej ze sójových bobů, kyselina (kyselina citrónová), zvýrazňovač chuti (disodium insate, disodium guanylate)
Obsahuje alergeny: Sója, lepek.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 2.2 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.4 g |
| Sacharidy | 22 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 16 g |
| Bílkoviny | 4.1 g |
| Sůl | 7.8 g |
| Energetická hodnota | 540/128 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Skleněná láhev |
| Obsah balení (g) | 350 g |
| Země původu | Čína |
| Použití | jako dochucovadlo |
| Výrobce | Lee Kum Kee |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993