Omáčka vhodná jako dip na gyoza taštičky, čínské a asijské knedlíčky, na nudle nebo do salátů.
Celý popisTato omáčka se používá jako dip k namáčení taštiček gyoza a dalších asijských knedlíčků. Vynikající je také jako zálivka do salátů. Je mírně ostřejší díky chilli papričkám.
Při objednání tohoto produktu obdržíte Lee Kum Kee Omáčka na gyozu, 207 ml, v počtu kusů, které si objednáte.
Sójová omáčka (voda, sůl, sójové boby, pšeničná mouka), rýžový ocet (voda, rýže, cukr, sůl), voda, cukr, sójový olej, barvivo E150a, zvýrazňovač chuti: E621, E631, E627, sušený česnek, sezamový olej, sůl, sušené chilli papričky, aroma, stabilizátor E415.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 5.6 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.9 g |
| Sacharidy | 13 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 12 g |
| Bílkoviny | 3.8 g |
| Sůl | 7.8 g |
| Energetická hodnota | 512/122 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Lahev |
| Země původu | Čína |
| Použití | Na knedlíčky gyoza, nudle, saláty. |
| Obsah balení (ml) | 207 ml |
| Výrobce | Lee Kum Kee |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993