Hotové taštičky gyoza plněné vepřovým masem. Hodí se jako hlavní chod či jako nevšední party občerstvení. Nezasíláme přepravní službou PPL a Zásilkovna.
Celý popisMražené produkty nejsou vhodné pro přepravu službou PPL a Zásilkovna. Doporučujeme osobní odběr v naší prodejně nebo kurýra po Praze.
Gyoza je původně čínský pokrm, ale v Japonsku se stala velmi populární. Jedná se o nudlové, kulaté těstíčko, které se plní masovo zeleninovou směsí. Chuť je lahodná a nevšední, takže rozhodně stojí za ochutnání!
Smažení na pánvi - smažte 2 minuty na 1 lžíci oleje, poté přidejte 60 ml vody a vařte zakryté 2 minuty. Odkryjte a vařte 1 minutu, dokud se všechna voda nevyvaří.
Smažení ve fritéze - smažte při 170 - 180 °C zhruba 2,5 minuty.
Vaření - vařte přímo zmražené 3,5 minuty ve vroucí vodě.
Podle chuti podávejte s omáčkou Ponzu.
Zelí, pšeničná mouka, vepřové maso 18,5%, voda, vepřový tuk, cibule, sůl, strouhanka (pšeničná mouka, sůl, droždí), česnekový prášek, pšeničný lepek, zvýrazňovač chuti: E621, E631, sójová omáčka (voda, sójové boby, pšenice, sůl), sezamový olej, škrob, zázvorový prášek.
Obsahuje alergeny: Lepek, sója, sezam. Může obsahovat: vejce, korýše., celer.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 10 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 4.2 g |
| Sacharidy | 18 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 0.5 g |
| Bílkoviny | 6.8 g |
| Sůl | 1.1 g |
| Energetická hodnota | 821/196 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Sáček |
| Obsah balení (g) | 600 g |
| Země původu | Polsko |
| Použití | Jako hlavní jídlo. |
| Výrobce | Ajinomoto |
| Další výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Vláknina | 1.9 g |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993