Čaje

zobrazuji 2526 z 26     
 • Yuzu-cha koncentrát z yuzu, 570 g

  Yuzu-​cha koncentrát z yuzu,​ 570 g
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  550 Kč

  Japonský koncentrát z dužiny a kůry citrusu Yuzu, vhodný k přípravě nápoje rozmícháním v horké nebo studené vodě.

 • Set lisovaných čajů 16,5 g

  Set lisovaných čajů 16,​5 g
  Na dotaz
  75 Kč

  Balení šesti lisovaných čínských čajů. Jeden kus má cca 3,3g. Je to skvělá volba pro všechny, co se nemohou rozhodnout, jaký čaj si vybrat. Set také můžete darovat všem milovníkům čajů.

Čaje

Ve skupině Čaje máte na výběr produkty od několika výrobců Čajová květina, Expect, Ginlac... Označení Čaje akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Čaje jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Čaje mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Čaje a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Čaje a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Čaje máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný