0 0 Kč
Produkty v košíku
Celkem s DPH 0 Kč

Rádi vám s výběrem pomůžeme info@susi.cz

Jaké knihy u nás najdete?

Knih o Japonsku je celá řada

... ale stejně jako průvodci, i tyto knihy rychle stárnou. I proto nás zajímají především knihy ne tolik rozšířené, ale přesto zajímavé a významné. Rádi také představujeme knížky o různých japonských dovednostech - třeba o skládání origami nebo o historii japonského meče.

V našich poličkách najdete také učebnice japonštiny, kaligrafie, hiragany nebo katany. Japonské knihy, které už jsme přečetli, navíc nabízíme zdarma. Studenti japanologie nebo milovníci japonského písma v nich mohou najít inspiraci.

Kuchařky - kapitola sama pro sebe

Na rozdíl od průvodců po Japonsku, kuchařské knihy jsou prakticky nesmrtelné. Kopírují vždy módnost určitých kulinářských trendů, přesto se většina z nás ráda vrací i k přípravě tradičních či klasických pokrmů.

V dnešní době je moderní například kuchyně "fusion", pro kterou je charakteristické použití surovin z určité země pro přípravu pokrmů typově zcela odlišných, než jaké se připravují v zemi jejich původu. Proto v naší nabídce naleznete nejen kuchařky japonské, ale také vietnamské, čínské či thajské. Z nich lze načerpat nepřeberné množství inspirace pro fusion vaření.

Zajímavostí je, že česká nakladatelství obvykle nevydávají kuchařské knihy dané země od českých autorů. Vydávají se překlady z angličtiny či němčiny - od anglických, amerických či německých autorů. Tato díla jsou bohužel často velmi špatně přeložená a v mnoha směrech zavádějící. Překladatelé evidentně nejsou kuchařští experti, a tak se v textech objevují nejrůznější nesmysly. I z tohoto důvodu jsme před časem vytvořili sekci našich vlastních receptů, u kterých ručíme za ověřené postupy a informace.

 

Doprava zdarma od 1500 Kč Doprava zdarma od 1500 Kč
99 % zákazníků doporučuje 99 % zákazníků doporučuje
Prodejna v Michli Prodejna v Michli
2 000 výdejních míst 2 000 výdejních míst

Na vaší spokojenosti nám záleží

Recenze na Heureka.cz pečlivě sledujeme a využíváme k optimalizaci našich služeb.
Ověřený zákazník
100%
10. 4. 2021

Náš třetí nákup. Jako obvykle všechno v pořádku. Doslova bleskové vyřízení objednávky, objednáno dopoledne, odesláno ještě ten den, doručeno druhý den PPLkou. Perfektně zabalené, jako vždycky. Hodně dobrá komunikace e-shopu, informuje o všem potřebném. A hlavně japonské potraviny, které se jinak špatně shánějí. Určitě doporučujeme.

 • Skvělý výběr japonského zboží
 • Mňamy potraviny z Japonska
 • Bleskové vyřízení objednávky
 • Skvělá komunikace

Ověřený zákazník
100%
9. 4. 2021

Vše bylo jak mělo

 • Dostal jsem vše jak jsem si přál
 • Chybělo mi hodnocení firmy nebo zákazníků na produkty ale musel jsem nad tím přemýšlel co mi chybělo

Ověřený zákazník
80%
9. 4. 2021

Objednal jsem si tonkatsu a panko strouhanku. Bohužel zklamal mě výběr přepravců. Buď PPL nebo Balíkovna. Pokud si objednáte malý balíček, tak vás může přeprava stát víc než objednané zboží. Na trhu je více přepravců mnohem levnějších než, které mají nasmlouvané.

 • Dobrá komunikace
 • Velký výběr
 • Přehledný eshop
 • Kvalitní potraviny
 • Malé možnosti výběru přepravy

Hana Trading s.r.o.

Michelská 55 14100 Praha 4

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném MS v Praze, oddíl C, vložka 92522

Prodejna

Michelská 55 14100 Praha 4
GPS: 50°3'2.711"N, 14°27'31.403"E

Zásilkovny

Zboží si můžete vyzvednout v Zásilkovnách po celé ČR