0 0 Kč
Produkty v košíku
Celkem s DPH 0 Kč

Rádi vám s výběrem pomůžeme info@susi.cz

Jaké knihy u nás najdete?

Knih o Japonsku je celá řada

... ale stejně jako průvodci, i tyto knihy rychle stárnou. I proto nás zajímají především knihy ne tolik rozšířené, ale přesto zajímavé a významné. Rádi také představujeme knížky o různých japonských dovednostech - třeba o skládání origami nebo o historii japonského meče.

V našich poličkách najdete také učebnice japonštiny, kaligrafie, hiragany nebo katany. Japonské knihy, které už jsme přečetli, navíc nabízíme zdarma. Studenti japanologie nebo milovníci japonského písma v nich mohou najít inspiraci.

Kuchařky - kapitola sama pro sebe

Na rozdíl od průvodců po Japonsku, kuchařské knihy jsou prakticky nesmrtelné. Kopírují vždy módnost určitých kulinářských trendů, přesto se většina z nás ráda vrací i k přípravě tradičních či klasických pokrmů.

V dnešní době je moderní například kuchyně "fusion", pro kterou je charakteristické použití surovin z určité země pro přípravu pokrmů typově zcela odlišných, než jaké se připravují v zemi jejich původu. Proto v naší nabídce naleznete nejen kuchařky japonské, ale také vietnamské, čínské či thajské. Z nich lze načerpat nepřeberné množství inspirace pro fusion vaření.

Zajímavostí je, že česká nakladatelství obvykle nevydávají kuchařské knihy dané země od českých autorů. Vydávají se překlady z angličtiny či němčiny - od anglických, amerických či německých autorů. Tato díla jsou bohužel často velmi špatně přeložená a v mnoha směrech zavádějící. Překladatelé evidentně nejsou kuchařští experti, a tak se v textech objevují nejrůznější nesmysly. I z tohoto důvodu jsme před časem vytvořili sekci našich vlastních receptů, u kterých ručíme za ověřené postupy a informace.

 

Související kategorie produktů
Doprava zdarma od 1500 Kč Doprava zdarma od 1500 Kč
99 % zákazníků doporučuje 99 % zákazníků doporučuje
Prodejna v Michli Prodejna v Michli
3 000 výdejních míst 3 000 výdejních míst

Na vaší spokojenosti nám záleží

Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
Ověřený zákazník
80%
10. 4. 2024

Vse v poradku krome ryzovaru, ten schorel po peti minutach uzivani, budu samozrejme reklamovat, ale za to obchod nemůže, neni výrobce.

Ověřený zákazník
100%
27. 3. 2024

  • rychlost a výborně zabalené křehké zboží

Ověřený zákazník
100%
25. 3. 2024

  • Rád nakupuji v tomto obchodu. Mají široký výběr, který se neustále rozšiřuje. Kvalitně zabalené zboží a rychlé dodávky.

Hana Trading s.r.o.

Michelská 55 14100 Praha 4

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném MS v Praze, oddíl C, vložka 92522

Prodejna

Michelská 55 14100 Praha 4
GPS: 50°3'2.711"N, 14°27'31.403"E

Zásilkovny

Zboží si můžete vyzvednout v Zásilkovnách po celé ČR