Nadýchané mléčné karamelky. Uvnitř v sáčku je každý bonbonek zabalen zvlášť, což je velmi praktické.
Celý popisTyto mléčné karamelky s příchutí mléka jsou nadýchané a měkké, hodí se vždy když máte chuť na něco sladkého. Jsou vyrobené v Korei a v sáčku je každý zabalený samostatně.
Při objednání tohoto produktu obdržíte Lotte Bonbóny mléčné, 79 g, v počtu kusů, který si objednáte.
glukózo-fruktózový sirup, mléčná pasta 23% (mléko, cukr, mléčný cukr), cukr, kokos, bílá pasta (mléčný prášek, kokos, emulgátor E322, krém, zvlhčovadlo: E420, želatina, E1204, sójový protein, zahušťovadlo: E1412, sůl, kukuřičný škrob, emulgátor: E322, E491, palmový olej, kokosový olej, aroma, mléko, E307.
Obsahuje alergeny: sója, mléko.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 13 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 11 g |
| Sacharidy | 72 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 55.6 g |
| Bílkoviny | 5 g |
| Sůl | 0.4 g |
| Energetická hodnota | 1801/430 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Plastový sáček |
| Obsah balení (g) | 79 g |
| Země původu | Jižní Korea |
| Použití | Jako sladkost. |
| Výrobce | Lotte |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993