Sušenky ve tvaru roztomilých medvídků koala plněné hořko kakaovým krémem. Jsou v hezkém balení a hodí se i jako milý dáreček.
Celý popisMedvídkové sušenky s hořko kakaovým krémem jsou dobrou sladkostí během dne ale i pěkným dárečkem.
Při objednání tohoto produktu obdržíte krabičku sušenek o obsahu 37 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Krém (plně hydrogenovaný palmový jádrový olej, palmový jádrový olej, cukr, kakaový prášek, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor (E322 sója), vanilková příchuť)), pšeničná mouka, kukuřičný škrob, ztužený tuk (rafinovaný palmový olej, rafinovaný palmový stearin, rafinovaný palmový jádrový olej, emulgátor (E471), antioxidant (E307b, E307c)), cukr, vejce, kakaový prášek, invertní cukr, stabilizátor (E170), kypřící látky (E503, E500), sůl, příchuť (kakao), barvivo (E150a)
Obsahuje alergeny: lepek, mléko, sója, vejce.
Skladujte v suchu a na chladném místě.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 28 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 21 g |
| Sacharidy | 55 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 35 g |
| Bílkoviny | 6.3 g |
| Sůl | 0.184 g |
| Energetická hodnota | 2121/508 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Papírová krabička |
| Obsah balení (g) | 37 g |
| Země původu | Thajsko |
| Použití | Jako sladkost |
| Výrobce | Lotte |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993