Roztomilé sušenky ve tvaru medvídků koala s jahodovou náplní. Jsou v hezkém balení a hodí se i jako milý dáreček.
Celý popisMedvídkové sušenky s jahodovou náplní jsou dobrou sladkostí během dne ale i pěkným dárečkem.
Při objednání tohoto produktu obdržíte krabičku sušenek o obsahu 37 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Cukr, pšeničná mouka, rostlinný olej, škrob, kakaové máslo, sušené syrovátka, sušené plnotučné mléko, vejce, jedlá sůl, sušená smetana, sušené jahody, maltóza, kypřící látky, barviva (červená řepa, karamel), karamelový pigment, emulgátor (derivát ze sójových bobů), aroma.
Obsahuje alergeny: lepek, mléko, sója, vejce.
Skladujte v suchu a na chladném místě.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 21 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 17 g |
| Sacharidy | 58 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 38 g |
| Bílkoviny | 4.2 g |
| Sůl | 0.5 g |
| Energetická hodnota | 1831/438 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Papírová krabička |
| Obsah balení (g) | 37 g |
| Země původu | Thajsko |
| Použití | Jako sladkost. |
| Výrobce | Lotte |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993