Sušenky ve tvaru roztomilých medvídků koala s vanilkovou náplní. Jsou v hezkém balení a hodí se i jako milý dárek.
Celý popisMedvídkové sušenky s vanilkovou náplní jsou dobrou sladkostí během dne ale i pěkným dárečkem.
Při objednání tohoto produktu obdržíte krabičku sušenek o obsahu 37 g, v počtu kusů, který si objednáte.
rostlinný olej, cukr, pšeničná mouka, laktóza, kukuřičný škrob, tuk do pečiva, demineralizovaná syrovátka, sušené odstředěné mléko, invertní cukr, barvivo E170(I), kypřící látka E500(II), E503(II), emulgátor E322(I), barvivo E150a, umělá příchuť.
Obsahuje alergeny: lepek, laktóza, sója.
Skladujte v suchu a na chladném místě.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 29 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 21 g |
| Sacharidy | 61 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 44 g |
| Bílkoviny | 3.3 g |
| Sůl | 0.56 g |
| Energetická hodnota | 2185/523 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Papírová krabička |
| Obsah balení (g) | 37 g |
| Země původu | Thajsko |
| Použití | Jako sladkost. |
| Výrobce | Lotte |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993