Mražené Narutomaki, které se hodí na ozdobení do polévek jako Udon nebo Ramen. Jedná se o speciální typ surimi tyčinky, která lahodí nejen oku, ale i žaludku :-). Nezasíláme přepravní službou PPL a Zásilkovna.
Celý popisMražené produkty nejsou vhodné pro přepravu službou PPL a Zásilkovna. Doporučujeme osobní odběr v naší prodejně nebo kurýra po Praze.
Narutomaki je tak zvaný rybí dort. Je bílé barvy a válcovitého tvaru, který má uvnitř při rozkrojení růžovou spirálku. Tento špalíček se krájí na menší kolečka, která se pak vloží do misky s uvařenou Udon nebo Rame polévkou.
Růžová spirála, která je uvnitř Narutomaki, má symbolizovat japonské vodní víry, které se vyskytují v Shikoku v Japonsku.
Při objednání tohoto produktu obdržíte mražené Narutomaki o obsahu 160 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Surimi 40% (ryba Nemipterus spp.), cukr, emulgátor E450 a E451, sušené vejce, voda, modifikovaný škrob, palmový olej, sůl, cukr, sójová bílkovina, dochucovadlo: E621, koření Mirin (glukózový sirup, voda) E260 a E270, drožďový extrakt, barviva: E150 c a E120.
Obsahuje alergeny: Sója, ryby, vejce..
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 1.1 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.6 g |
| Sacharidy | 17 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 3.8 g |
| Bílkoviny | 6.9 g |
| Sůl | 1.3 g |
| Energetická hodnota | 446/105 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Sáček |
| Obsah balení (g) | 160 g |
| Země původu | Thajsko |
| Použití | Do polévky. |
| Výrobce | Kibun |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993