Tácy

zobrazuji 2536 z 46     
 • Set na servírování sushi pro dvě osoby s modrými kytičkami

  Set na servírování sushi pro dvě osoby s modrými kytičkami
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  750 Kč

  Tento nádherný,japonský setík je určen pro ty,kdo si doma vyrábí sushi a chce své sushi mít krásně naservírované. Setík je pro dvě osoby a určitě dojme i obdarovaného.Tácek má rozměry 21 cm x 3,5 cm. Mistička 8,3 cm x 3 cm. Setík je vyrobený z porcelánu

 • Tác cobalt 30,​5 cm x 20,​5 cm

  Tác cobalt 30,​5 cm x 20,​5 cm
  Ihned k odběru
  435 Kč

  Tác modro-černý se skvěle hodí na servírování sushi, ale je možné na něm podávat i jiný druh pochutin a občerstvení. Vytvořte si krásný servírovací set dokoupením mističky na sójovou omáčku a dalších táců ve stejné barvě.

 • Tác plastový černý s červeným lemováním 39 x 29 cm

  Tác plastový černý s červeným lemováním 39 x 29 cm
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  389 Kč

  Japonský plastový tác, je určen k roznášení pokrmů.

 • Tác oválný 32 cm

  Tác oválný 32 cm
  Ihned k odběru
  320 Kč

  Tác oválný vhodný na servírování sushi o rozměrech 32 cm. Tác je bílé barvy s černým lemováním a s černými kaňkami uvnitř.

 • Tác černý keramický 29 x 16 x 3 cm

  Tác černý keramický 29 x 16 x 3 cm
  Ihned k odběru
  249 Kč

  Tác černý lesklý je vhodný na servírování sushi, ale rozhodně se nemusí použít pouze takto jednostranně. Lze na něm servírovat jakékoliv jiné občerstvení a pokrm. Tác můžete pěkně zkombinovat i s jiným nádobím z naší nabídky.

 • Tác černý matný s červeným dekorem 21,​5 x 21,​5 cm

  Tác černý matný s červeným dekorem 21,​5 x 21,​5 cm
  Ihned k odběru
  240 Kč

  Černý tác s červeným dekorem využijete především k servírování suši, ale je možné pro něj najít i jiné využití.

 • Tác bílý s béžovým lemováním 14 x 25 cm x 3 cm

  Tác bílý s béžovým lemováním 14 x 25 cm x 3 cm
  Ihned k odběru
  215 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s béžovým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou se stejným dekorem.

 • Tác černý s béžovým lemováním 14 cm x 25 cm

  Tác černý s béžovým lemováním 14 cm x 25 cm
  Ihned k odběru
  215 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Černý tác s béžovým lemováním se výborně hodí na servírování suši a doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a s o něco užším táckem se stejným dekorem.

 • Tác bílý s hnědý lemováním 14 x 25 cm x 3 cm

  Tác bílý s hnědý lemováním 14 x 25 cm x 3 cm
  Ihned k odběru
  215 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s hnědým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a s o něco užším táckem se stejným dekorem.

 • Tác černý s bílým lemováním 14 cm x 25 cm x 3 cm

  Tác černý s bílým lemováním 14 cm x 25 cm x 3 cm
  Ihned k odběru
  205 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Černý tác s bílým lemováním se výborně hodí na servírování sushi a doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a s o něco užším táckem se stejným dekorem.

 • Tác bílý s modrým lemováním 14 cm x 25 cm x 3 cm

  Tác bílý s modrým lemováním 14 cm x 25 cm x 3 cm
  Ihned k odběru
  205 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s modrým lemováním se výborně hodí na servírování sushi a doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a s o něco užším táckem se stejným dekorem.

 • Tác širomi keramický,​ hranatý se zvýšeným okrajem větší,​ bílý

  Tác širomi keramický,​ hranatý se zvýšeným okrajem větší,​ bílý
  Ihned k odběru
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s černým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a se stejným dekorem.

Tácy

Ve skupině tácy máte na výběr produkty od několika výrobců Hana Trading, Oriental selection, Svitlana Ivanyna... Označení Tácy akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Tácy jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Tácy mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Tácy a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Tácy a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Tácy máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný