Alkohol

zobrazuji 1323 z 23     
 • Choya Silver Red, Švestkové víno, 500 ml

  Choya Silver Red,​ Švestkové víno,​ 500 ml
  Ihned k odeslání
  135 Kč

  Choya silver red je jedinečná kombinace červeného vína a ume ovocné šťávy. Hodí se zejména jako aperitiv při oslavách, ale i při běžných příležitostech. Podává se dobře vychlazené s kostkami ledu.

 • Shaoxing Sake, 750 ml

  Shaoxing Sake,​ 750 ml
  Ihned k odeslání
  130 Kč
  Hodnocení majitelů Shaoxing Sake,​ 750 ml

  Rýžové víno Shaoxing pochází z Číny z provincie Zhejiang. Obsahuje 14 % alkoholu a je určeno k dochucení čínských pokrmů, kterým dodává specifickou a nezaměnitelnou chuť, né k pití.

 • Shiroku Yuzushu 8,5 % alkoholu

  Shiroku Yuzushu 8,​5 % alkoholu
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  525 Kč

  Japonské osvěžující saké, které má výraznou chuť díky citrusu zvaného Yuzu. Velmi populární pití u slečen a paní. Saké podáváme hodně vychlazené s ledem.

 • Pivo Asahi

  Pivo Asahi
  Ihned k odeslání
  45 Kč

  Jedno z nejprodávanějších japonských piv vás dostane svou výrazně hořkou chutí. Patří mezi nejprodávanější japonská piva a je velmi osvěžující.

 • Pivo Sapporo

  Pivo Sapporo
  Ihned k odeslání
  45 Kč

  Velmi známé japonské pivo, které svou osvěžující chutí zaujme každého. Toto pivo se výborně hodí k jakékoli příležitosti.

 • Pivo Kirin

  Pivo Kirin
  Ihned k odeslání
  45 Kč

  Jedno z nejprodávanějších japonských piv s čistou, vyváženou a jemnou chutí. Pivo je vhodné ke všem příležitostem, zejména vám ale zachutná k japonským pokrmům.

 • Zázvorové pivo nealkoholické

  Zázvorové pivo nealkoholické
  Ihned k odeslání
  26 Kč

  Léčivé účinky zázvoru zná dnes skoro každý, ale víte, že zázvor může i krásně osvěžit? Zázvorové pivo, které je nově v naší nabídce, je toho důkazem. A pozor, toto zázvorové pivo můžou i řidiči, protože neobsahuje ani kapku alkoholu.

 • Ozeki Karatamba Nama-Chozo, 300 ml

  Ozeki Karatamba Nama-​Chozo,​ 300 ml
  Japonský originálNovinka
  Ihned k odeslání
  260 Kč

  Originální a čerstvá chuť Karatamby, která je jen jedenkrát pasterizována. Chuť je vláčná, čistá, a mírně suchá. Výborně se hodí k mořským plodům a drůbeži.

 • Ozeki sake Junmai Nigori, 375 ml

  Ozeki sake Junmai Nigori,​ 375 ml
  Novinka
  Ihned k odeslání
  225 Kč

  Bohatá krémová a ovocná chuť s náznaky banánů. Nigori – nefiltrované sake, má část rýžového sedimentu v láhvi, a proto je na pohled mléčně bílé. Je vhodné pro sake začátečníky.

 • Ozeki Ikezo Yuzu, 180 ml

  Ozeki Ikezo Yuzu,​ 180 ml
  Japonský originálNovinka
  Ihned k odeslání
  105 Kč

  Protřepejte a pijte! Lehký a osvěžující sake koktejl s yuzu příchutí. Nová generace sake s želé texturou a jemnými bublinkami.

 • Ozeki sake Junmai Rai, 720 ml

  Ozeki sake Junmai Rai,​ 720 ml
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  499 Kč

  Bohaté a ovocné. Výborné sake, má čistou chuť, kterou si budete vychutnávat po celé hodiny. Hodí se k slaným, pálivým a grilovaným jídlům.

Alkohol

Ve skupině alkohol máte na výběr produkty od několika výrobců Asahi, Grace, Hakushika... Označení Alkohol akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Alkohol jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Alkohol mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Alkohol a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Alkohol a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Alkohol máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný