Set Řasy Hijiki 56 g + Sezamový dressing 250 ml

Více informací

Produkt v naší nabídce Set Řasy Hijiki 56 g +​ Sezamový dressing 250 ml má objednací číslo 36168.

Produkt Set Řasy Hijiki 56 g +​ Sezamový dressing 250 ml je u nás v katalogu evidován s dostupností Ihned k odeslání.

Prodejní cena výrobku Set Řasy Hijiki 56 g +​ Sezamový dressing 250 ml je stanovena na 0.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Set Řasy Hijiki 56 g +​ Sezamový dressing 250 ml

Řasa Hijiki je výtečnou přísadou do salátů, polévek, ryb, mas i zeleniny. Spolu s hustou sezamovou omáčkou tvoří nejen v salátech skutečně lahodnou kombinaci.

Produkt se již neprodává a je vyřazen z naší nabídky.

Výhodný set obsahuje

Wel-Pac Řasy Hijiki, 56 g

Hnědá mořská řasa hijiki je jednou z nejoblíbenějších mořských zelenin. Báječně dochutí saláty, polévky či masové a zeleninové směsi a navíc je bohatá na vlákninu a minerály.

Kikkoman Sezamový dressing, 250 ml

Novinka od značky Kikkoman. Sezamový dresink je bohatá krémová omáčka, ochucená sezamovými semínky, díky které jednoznačně docílíte výtečného kulinářského zážitku.


Specifikace

Popis produktu

O řase hijiki

Hijiki je hnědá mořská zelenina, která se hojně vyskytuje po celém skalnatém pobřeží v Japonsku a také v Koreji a Číně. Je jednou z nejoblíbenějších řas vůbec. Po usušení její barva zčerná a svým vzhledem tak připomíná sypaný černý čaj. Hijiki je v Japonsku po celá staletí součástí vyvážené stravy.

Sklizeň

Profesionální potapěči sklízejí hijiki v srpnu v době odlivu a od března do května při přílivu.

Využití

Hijiki je výtečnou přísadou do salátů, polévek, ryb, mas i zeleniny. Může se využít také do suši rýže. Před použitím doporučujeme sušenou hijiki namočit na 30 minut do studené vody.

Zdravotní hlediska

Hijiki je bohatá na vlákninu a esenciální minerály, mezi nimi především vápník a železo a dále například hořčík, jód či zinek. Pravidelná konzumace může mít vliv na kvalitu a lesk vlasů.

O Sezamovém dressingu

Staré tamilské lékařské úsloví praví: "Po sezamu hubení sílí a tlustí hubnou." Sezam je pro obyvatele východu velkou léčivkou a v čínské medicíně má vztah k ledvinám, játrům, slezině, slinivce a plicím. Ovliňuje kvalitu kostní tkáně i vlasů, tvorbu krve, plodnost. Sezamová semínka obsahují řadu důležitých minerálů, velmi cenné oleje, antioxidanty s protirakovinnými účinky a fytosteroly spojované se snížením hladiny cholesterolu v krvi. Bohatá smetanová omáčka Kikkoman je ochucená sezamovými semínky a lze jí použít místo majonézy nebo smetany pro vytvoření omáčky na vařené maso. Dále jí můžeme využít na zeleninu a ryby. Omáčka je vhodná pro vegetariány.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte sušenou řasu hijiki v balení 56,7 g a sezamový dresink Kikkoman ve skleněné lahvičce o obsahu 250 m, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry Hijiki

 • Balení: Sáček
 • Obsah balení: 56,7 g
 • Složení: Mořská řasa hijiki
 • Použití: Do salátů, polévek, k masu, k rybě
 • Neobsahuje alergeny dle směrnice 1169/11 EU.
 • Cena za 1 kg: 1 235 Kč

Parametry Sezamový dressing

 • Balení: Skleněná lahvička.
 • Obsah balení: 250 ml.
 • Použití: Na vařené maso, zeleninu, ryby.
 • Země původu: Holandsko.
 • Složení: Voda, rostlinný olej, cukr, sójová omáčka (voda, sójové boby, pšenice, sůl), brandy ocet, sezam (6,5 %), sezamový olej (6,0 %), kvasnicový extrakt, sůl, karamel, cukrový sirup, koření (hořčičné semínko), zahušťovadlo xanthan.
 • Obsahuje alergeny: Sója, lepek, sezam, hořčice.
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný