Mochi jsou tradiční japonské rýžové koláčky. Podávají se hlavně při oslavách nového roku. Na vašem stole se však stanou netradiční pochoutkou během celého roku. Nezasíláme přepravní službou PPL a Zásilkovna.
Celý popisMražené produkty nejsou vhodné pro přepravu službou PPL a Zásilkovna. Doporučujeme osobní odběr v naší prodejně nebo kurýra po Praze.
Mochi (moči) jsou vlastně japonské koláčky z rýžové pasty. Je to tradiční japonský pokrm, který se podává především při oslavách nového roku, ale může se podávat celoročně. Rýžové bochánky mochi se plní pastou z fazolí, která se ještě různě ochucuje. Tyto mražené mochi jsou plněné zmrzlinou ze zeleného čaje.
Mochi jsou určené k přímé konzumaci, stačí je nechat pár minut povolit aby byla zmrzlina uvnitř měkčí.
Při objednání tohoto produktu obdržíte plastovou krabičku s mochi o obsahu 180 g (6 kusů) v počtu kusů, který si objednáte.
Voda, lepkavá rýžová mouka, cukr, glukóza, kokosový olej, trehalóza*, sušené odstředěné mléko, maltodextrin, invertní cukr, syrovátka, dextróza, prášek ze zeleného čaje (matcha 0,6 %), emulgátor: E471, modifikovaný škrob, stabilizátory: E412 a E407, saflorový extrakt, extrakt z řas. *Trehalóza je zdrojem glukózy.
Obsahuje alergeny: mléko. Může obsahovat stopy lepku, sójových bobů a ořechů.
Mražené produkty nejsou vhodné pro přepravu, proto je bohužel nezasíláme přepravní službou. Doporučujeme osobní odběr v naší prodejně.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 5 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 2.4 g |
| Sacharidy | 37 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 16 g |
| Bílkoviny | 1.6 g |
| Sůl | 0.1 g |
| Energetická hodnota | 844/200 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Kelímek |
| Obsah balení (g) | 180 g |
| Země původu | Německo |
| Použití | Jako netradiční pochutina. Před konzumací nechte na pár minut povolit. |
| Výrobce | Koyuki |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993