Mochi jsou tradiční japonské rýžové koláčky. Podávají se hlavně při oslavách nového roku. Na vašem stole se však stanou netradiční pochoutkou během celého roku. Lze je použít i jako originální dárek. Nezasíláme přepravní službou PPL a Zásilkovna.
Celý popisMražené produkty nejsou vhodné pro přepravu službou PPL a Zásilkovna. Doporučujeme osobní odběr v naší prodejně nebo kurýra po Praze.
Mochi (moči) jsou vlastně japonské koláčky z rýžové pasty. Je to tradiční japonský pokrm, který se podává především při oslavách nového roku, ale může se podávat celoročně. Rýžové bochánky mochi se plní pastou z fazolí, která se ještě různě ochucuje. Tyto mražené mochi jsou plněné zmrzlinou s příchutí manga.
Mochi jsou určené k přímé konzumaci, stačí je nechat pár minut povolit aby byla zmrzlina uvnitř měkčí.
Ledový dezert 67%: (voda, mangové pyré (34%), cukr, dextróza, glukózový sirup, invertní cukrový sirup, palmový olej, emulgátor: E304, E322, E471, E472b a E477, antioxidant: E307, okyselující látka: E330, zahušťovadlo: E412, sůl), rýžové těsto (33%) (voda, cukr, lepkavá rýžová mouka, škrob, trehalóza*, barviva: E160a, E100 a E160b). *Trehalóza je zdrojem glukózy.
Obsahuje alergeny: Může obsahovat stopy lepku, sójových bobů, arašídů a ořechů.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 1.6 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 1.4 g |
| Sacharidy | 51 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 37 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0.03 g |
| Energetická hodnota | 957/226 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Kelímek |
| Obsah balení (g) | 180 g |
| Země původu | Německo |
| Použití | Jako dezert. Před konzumací nechte na pár minut povolit. |
| Výrobce | Koyuki |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993