Praktické litrové balení sójové omáčky Kikkoman, která je vyráběna čistým kvašením a lisováním sójových bobů a pražené pšenice. Prověřená kvalita značky Kikkoman je zárukou výtečné chuti a konzistence.
Celý popisSójová omáčka je řídká hnědá slaná omáčka ze sójových bobů. Je vyrobená přírodně fermentací, starým a tradičním způsobem. Rozdrcené sójové boby, rozdrcená pražená pšenice, voda a přítomnost fermentačních kultur zajišťují jedinečnou jakost, čistotu a hlavně zdravotní nezávadnost. Fermentace probíhá pomalu a trvá několik měsíců. Díky čistě přírodní fermentaci obsahuje sójová omáčka kolem 150 až 250 senzoricky aktivních chuťových složek a neobsahuje žádné konzervační látky ani glutamáty. Má jemnou a vyváženou chuť. Vyznačuje se světlehnědou barvou a zemitou vůní.
Sójová omáčka pochází z Číny a do Japonska se dostala díky budhistickým mnichům v 7. století. Je typickou ingrediencí v asijské kuchyni, ale v současnosti je již běžně využívána po celém světě jako zvýrazňovač chuti nebo dochucující přísada. Sójových omáček dnes existuje nepřeberné množství, nejznámější jsou značky Kikkoman a Yamasa.
Sójovou omáčku můžeme použít do všech jídel kromě sladké kuchyně. Výborná je do polévek, orientálních jídel, dresingů, majonézových salátů a studených pikantních omáček a samozřejmě k namáčení suši rolek.
Při objednání tohoto produktu obdržíte plastovou láhev sójové omáčky Kikkoman o obsahu 1 l, v počtu kusů, který si objednáte.
Voda, sójové boby, pšenice, sůl.
Obsahuje alergeny: Sója, lepek.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 11 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 1.8 g |
| Bílkoviny | 9.1 g |
| Sůl | 16.1 g |
| Energetická hodnota | 342/80 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Lahev |
| Země původu | Holandsko |
| Použití | K sushi, do polévek a omáček, k dochucení slaných pokrmů. |
| Obsah balení (l) | 1 l |
| Výrobce | Kikkoman |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993