Lahodné čokoládové tyčinky pocky máčené v mléčné čokoládě.
Celý popisPocky jsou nejprodávanější sladkostí v Japonsku. Jsou to vlatně pšeničné tyčinky polomáčené v čokoládě či čokoládě s různými příchutěmi. Některé druhy tyčinek mohou být navíc uvnitř plněné náplní.
Polomáčené tyčinky Pocky jsou velmi oblíbené u dětí, takže je podávejte na dětských oslavách nebo jako odměnu za nějaký dobrý výkon. Tyčinky zachutnají nejen dětem, ale i dospělým.
Při objednání tohoto produktu obdržíte papírovou krabičku tyčinek Pocky o obsahu 47 g , v počtu kusů, který si objednáte.
Pšeničná mouka, cukr, palmový olej, laktóza, mléko v prášku, tuk do pečiva, čokoládový prášek, emulgátor, regulátor kyselosti, barviva.
Obsahuje alergeny: lepek, mléko.
Skladujte v suchu a na chladném místě.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 17.7 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 10 g |
| Sacharidy | 71 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 35.5 g |
| Bílkoviny | 8.8 g |
| Sůl | 0.21 g |
| Energetická hodnota | 2002/476 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Papírová krabička |
| Obsah balení (g) | 47 g |
| Země původu | Thajsko |
| Použití | Jako snack. |
| Výrobce | Glico |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993