Tyčinky pocky, tentokrát máčené v borůvkové a malinové polevě. Nabídněte je k čaji, kávě nebo je přibalte školákovi ke svačině.
Celý popisPocky jsou nejprodávanější sladkostí v Japonsku. Jsou to vlastně pšeničné tyčinky polomáčené v čokoládě či čokoládě s různými příchutěmi. Některé druhy tyčinek mohou být navíc uvnitř plněné náplní.
Polomáčené tyčinky Pocky jsou velmi oblíbené u dětí, takže je podávejte na dětských oslavách nebo jako odměnu za nějaký dobrý výkon. Tyčinky zachutnají nejen dětem, ale i dospělým.
Při objednání tohoto produktu obdržíte Pocky blueberry, raspberry, 55 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Pšeničná mouka, cukr, hydrogenovaný rostlinný olej, laktóza, sušené mléko v prášku, tuk, borůvkový prášek (borůvka, maltodextrin), tekutý sladový extrakt (voda, ječmen, slad), aroma, malinový prášek, sůl, droždí, emulgátory (E322, E473), regulátory kyselosti (E296, E330).
Obsahuje alergeny: lepek, mléko, sója.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 22.55 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 11.27 g |
| Sacharidy | 66.36 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 13.27 g |
| Bílkoviny | 7.81 g |
| Sůl | 0.5 g |
| Energetická hodnota | 2101/502 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Papírová krabička |
| Obsah balení (g) | 55 g |
| Země původu | Čína |
| Použití | pochutina |
| Výrobce | Glico |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993