Polomáčené tyčinky pocky v polevě ze zeleného čaje matcha.
Celý popisPocky jsou nejprodávanější sladkostí v Japonsku. Jsou to vlatně pšeničné tyčinky polomáčené v čokoládě či čokoládě s různými příchutěmi. Některé druhy tyčinek mohou být navíc uvnitř plněné náplní.
Polomáčené tyčinky Pocky jsou velmi oblíbené u dětí, takže je podávejte na dětských oslavách nebo jako odměnu za nějaký dobrý výkon. Tyčinky zachutnají nejen dětem, ale i dospělým.
Při objednání tohoto produktu obdržíte papírovou krabičku tyčinek Pocky o obsahu 35 g , v počtu kusů, který si objednáte.
Celárie (pšeničná mouka, celozrnná mouka, malitol, rostlinný olej, matcha prášek, sušené plnotučné mléko 0,5% tekutý sladový extrakt (voda, ječmen, slad), sůl, droždí, lecitin, oligofruktóza, emulgátor E473, příchuť, sladidlo E960.
Obsahuje alergeny: lepek, mléko, sója.
Skladujte v suchu a na chladném místě.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 21.9 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 21.9 g |
| Sacharidy | 68.8 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 31.3 g |
| Bílkoviny | 6.3 g |
| Sůl | 1.88 g |
| Energetická hodnota | 2092/500 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Papírová krabička |
| Obsah balení (g) | 33 g |
| Země původu | Čína |
| Použití | Jako netradiční pochutina. |
| Výrobce | Glico |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993