Velké balení sladké chilli omáčky v kanystru se hodí především do restaurací a větších provozoven. Sladká chilli omáčka je typická pro thajskou kuchyni, má lehce pálivou chuť. Používá se v závěru grilování, pečení nebo k dochucení již hotových jídel.
Celý popisSladká chilli omáčka je červená omáčka sladkopálivé chuti, hustší konzistence s kousky chilli papriček. Je velice rozšířená v asijské i západní kuchyni jako dip, dresink či dochucovadlo, které dodá jídlu lehce pálivou chuť. Hlavní ingrediencí jsou chilli papričky různých druhů, např. jalapeno či serrano papričky, dochucené česnekem a cukrem, který způsobuje nasládlou chuť omáčky.
Původem je tato omáčka z Thajska, ale dnes je velmi populární i v Evropě a Americe.
Sladká chilli omáčka je vhodná jako dochucovadlo ke všem typům masa i do salátů místo dresinku. Je velice oblíbená s jarními závitky, smaženými kuřecími kousky a vaječnými rolkami.
Při objednání tohoto produktu obdržíte plastový kanystr sladké chilli omáčky o obsahu 5,15 kg, v počtu kusů, který si objednáte.
Cukr, sekaná chilli paprika 22%, pitná voda, cukr, sušený česnek 8,5 %, kvasný ocet lihový, jedlá sůl, tapiokový škrob, kyseliny: (kyselina citronová, kyselina octová), stabilizátor: xanthan.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 53 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 46 g |
| Bílkoviny | 1.4 g |
| Sůl | 3.5 g |
| Energetická hodnota | 931/219 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Kanystr |
| Země původu | Thajsko |
| Použití | Při grilování a pečení masa, jako dochucovadlo. |
| Obsah balení (kg) | 5.15 kg |
| Výrobce | Exotic Food |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993