Sambal je kořenící pasta namíchaná v základu z chilli, soli a octu. Tuto pastu je zpravidla možné použít ke všem jídlům, kterým chcete dodat na pikantnosti. Výborně se hodí ke sladkokyselým jídlům a masům.
Celý popisSambal oelek je pálivá červená omáčka z chilli papriček, která je oblíbená v Asii, především pak v Indonésii a Malajsii. Základem je sůl a drcené čili papričky různých druhů, například kajenské papričky či papričky habanero. V některých variantách obsahuje i další ingredience, jako je citrónová šťáva, ovoce, cukr, šalotka a další koření, které mohou dodat pálivosti lehce nasládlou chuť. Slovo “sambal” odkazuje na pokrm indické kuchyně “sambal goreng udang”, kde je tato omáčka používána jako hlavní dochucovadlo.
Slovo oelek pochází z indického “ulek” - již v prehistorické době se v Indii používaly k drcení tlouky “ulek-ulek” na kamenných hmoždířích “ulekan”.
Sambal oelek se používá jako dochucovadlo polévek, rýže i masa. Dodává omáčkám, dipům a marinádám ostrou chuť. Může mít různou texturu od hrubé až po jemné pyré.
Při objednání tohoto produktu obdržíte skleněnou lahvičku omáčky Sambal oelek o obsahu 210 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Červené chilli 76,5 %, jedlá sůl (obsah soli max. 11 %), kyselina: (kyselina octová), konzervant: (sorban draselný).
Může obsahovat stopy sóji, pšenice, ryb, sezamu a arašídů.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0.5 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.1 g |
| Sacharidy | 3.5 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 0.5 g |
| Bílkoviny | 1.7 g |
| Sůl | 11 g |
| Energetická hodnota | 138/33 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Skleněná láhev |
| Obsah balení (g) | 210 g |
| Země původu | Thajsko |
| Použití | Na pikantní ochucení masa, rýže, polévek, omáček a salátů. |
| Výrobce | Exotic Food |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993