Originální japonské pohankové nudle jsou v Japonsku velmi populární. Lze je podávat v létě pro osvěžení za studena, v zimě pak pro zahřátí za tepla. Jsou vhodné do salátů, zeleninových jídel, vývarů a podobně.
Celý popisV Japonsku jsou soba nudle velmi oblíbené a zařazují se do jídelníčku velmi často. V letních měsících se podávají za studena pro osvěžení, naopak v zimě jsou přidávány do různých vývarů a teplých jídel, která v zimních měsících pěkně zahřejí. Soba nudle obsahují pohanku, důležitý zdroj vícenenasycených mastných kyselin, vlákniny, vitamínů B1, B2, E a C a nejlepší přírodní zdroj rutinu, který napomáhá pružnosti cév.
Nudle soba vložte do vroucí vody a nechte vařit asi 4 minuty. Poté je sceďte a několikrát je propláchněte studenou vodou. Hotové nudle pak můžete přidat do masových vývarů, podávat se smaženým masem a zeleninou či ochutit omáčkou tsuyu.
Při objednání tohoto produktu obdržíte sáček japonských nudlí Joshu Akagi Soba o obsahu 270 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Pšeničná mouka, pohanková mouka 25%, voda, sůl.
Obsahuje alergeny: Lepek.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 2.7 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.5 g |
| Sacharidy | 62 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 5 g |
| Bílkoviny | 14 g |
| Sůl | 4 g |
| Energetická hodnota | 1420/335 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Sáček |
| Obsah balení (g) | 270 g |
| Země původu | Japonsko |
| Použití | Jako hlavní jídlo, do polévek. |
| Výrobce | Akagi |
| Original Japan | Ano |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993