Bambusový pařák průměr 25 cm (dva díly + poklička)

Více informací

Produkt v naší nabídce Bambusový pařák průměr 25 cm (dva díly +​ poklička) má objednací číslo 34226.

Produkt Bambusový pařák průměr 25 cm (dva díly +​ poklička) je u nás v katalogu evidován s dostupností Na dotaz.

Prodejní cena výrobku Bambusový pařák průměr 25 cm (dva díly +​ poklička) je stanovena na 565.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Bambusový pařák průměr 25 cm (dva díly +​ poklička)

Bambusový pařák využijete především při přípravě asijských pokrmů, např. různých plněných taštiček, k vaření zeleniny, masa.

Vaše konečná cena 565 Kč vč. DPH
Objednací číslo34226
Na dotaz

Specifikace

Popis produktu

Využití

Bambusový pařák využijete při přípravě masa, zeleniny nebo plněných taštiček v páře. Napařování se v poslední době stalo velmi populárním způsobem přípravy jídla. Díky vaření v páře si potraviny uchovají svou barvu, chuť, výživné látky, minerály a vitamíny. Před prvním použitím pařáku jednotlivé díly dobře umyjte horkou vodou. Připravte si pánev wok nebo jiný vhodný hrnec a přiveďte v něm k varu asi 2 cm vody na dně. Do jednotlivých pater bambusového pařáku naskládejte potraviny, které chcete připravovat, dochuťte je kořením nebo bylinkami a následně jednotlivá patra naskládejte na sebe. Poslední díl pařáku přiklopte pokličkou a celý pařák pak vložte do hrnce s vroucí vodou a nechte potraviny propařovat podle potřeby.

Upozornění

Bambusový pařák se nedoporučuje mýt v myčce. Po použití pařák opláchněte vodou nebo otřete mokrým hadříkem a nechte pořádně vyschnout.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte bambusový pařák (2 díly plus poklička) o rozměru 25 cm v průměru, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

 • Materiál: Bambus.
 • Rozměr: Průměr 25 cm
 • Použití: Na vaření zeleniny, masa, plněných taštiček a knedlíčků v páře .
 • Země původu: Čína.

Recenze od majitelů

 • 100%
  100%
  Recenze majitele výrobku Michal Vaněk
  Hodnocení: Geniální věc, už vaříme jen v něm, rýži a podobné je třeba namočit předem, vevnitř vyplnit nejlépe látkou (díl pro rýži)
 • 100%
  100%
  Hodnocení anonymního majitele výrobku

Akční produkt Bambusový pařák průměr 25 cm (dva díly +​ poklička) obdržel od majitelů počet hvězdiček 5 z 5. Hodnotících zákazníků bylo celkem 2 a napsaných recenzí bylo celkem 0. Zvýhodněná cena produktu je 565 Kč.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný