Sety - výhodné balíčky

zobrazuji 112 z 18   
 • Set na přípravu sushi v dárkové krabici V.

  Set na přípravu sushi v dárkové krabici V.​
  Novinka
  Ihned k odběru
  485 Kč

  V tomto cenově výhodném setu najdete suroviny, které jsou potřebné při výrobě sushi. Jsou dárkově balené v papírové krabici, takže si je můžete objednat jak pro svou vlastní potřebu, tak jako dárek.

 • Čerstvé sushi na tácku, 12 ks

  Čerstvé sushi na tácku,​ 12 ks
  Na dotaz
  167 Kč

  V plastové krabičce najdete 12 kousků sushi (10x maki sushi a 2x nigiri sushi), porci sójové omáčky, porci nakládaného zázvoru a porci wasabi pasty. Součástí balení jsou i jednorázové jídelní hůlky. Čerstvé sushi NEZASÍLÁME.

 • Čerstvé sushi na tácku č.1 (na objednávku)

  Čerstvé sushi na tácku č.​1 (na objednávku)
  Na dotaz
  390 Kč

  V plastové velké krabičce najdete 30 kousků sushi (11x maki sushi a 6x nigiri sushi, 13x californské), 3 porce sójové omáčky, porci nakládaného zázvoru a porci wasabi pasty. Součástí balení jsou jednorázové jídelní hůlky. Čerstvé sushi NEZASÍLÁME.

 • Čerstvé sushi na tácku č.2 (na objednávku)

  Čerstvé sushi na tácku č.​2 (na objednávku)
  Na dotaz
  390 Kč

  V plastové velké krabičce najdete 32 kousků sushi (4x maki sushi,4x avokado maki,16x californské,8x philadephia),3 porce sójové omáčky,porci nakládaného zázvoru a porci wasabi pasty.Součástí balení jsou jednorázové jídelní hůlky.Čerstvé sushi NEZASÍLÁME.

 • Čerstvé sushi na tácku č.3 (na objednávku)

  Čerstvé sushi na tácku č.​3 (na objednávku)
  Na dotaz
  390 Kč

  V plastové velké krabičce najdete 30 kousků sushi (24x californské, 6x nigiri sushi), 2 porce sójové omáčky, porci nakládaného zázvoru a porci wasabi pasty. Součástí balení jsou jednorázové jídelní hůlky. Čerstvé sushi NEZASÍLÁME.

 • Obědový obento box (na objednávku)

  Obědový obento box (na objednávku)
  Na dotaz
  239 Kč

  10 ks sushi (6x maki sushi, 6x nigiri sushi a 2x californské), 1 ks sój. omáčky, 1 porce naklád. zázvoru a 1 porce wasabi pasty. Plátek lososa v teriyaki om., edamame lusky, rýže a wakame salát. 1 pár hůlek zdarma. Čerstvé sushi NEZASÍLÁME.

 • Set Soba nudle 300 g + Tsuyu omáčka 300 ml

  Set Soba nudle 300 g +​ Tsuyu omáčka 300 ml
  Novinka
  Ihned k odběru
  157 Kč

  Milujete nudle, ale už Vás trochu nudí a chtěli byste třeba zkusit i zdravější variantu? Zkuste soba nudle vyrobené z pohanky a dodejte svému jídlu jiný rozměr.

 • Set Čaj Sencha 200 g + Mochi v japonském stylu 210 g

  Set Čaj Sencha 200 g +​ Mochi v japonském stylu 210 g
  Novinka
  Ihned k odběru
  221 Kč

  Výhodný set, který obsahuje zelený čaj Sencha, který je základním a velmi oblíbeným druhem zeleného čaje v Japonsku spolu s vynikajícími koláčky mochi, které jsou plněné červenou fazolí.

 • Set Rýže Haruka 1 kg + Japonské kari středně pálivé

  Set Rýže Haruka 1 kg +​ Japonské kari středně pálivé
  Novinka
  Ihned k odběru
  209 Kč

  Výhodný set, který obsahuje prémiovou rýži Haruku, pěstovanou v Itálii. Je krátkozrnná, kulatá, lepkavé konzistence a japonské kari, které patří v Japonsku mezi nejoblíbenější jídla.

 • Set Panko 300 g + Tonkatsu omáčka 500 ml

  Set Panko 300 g +​ Tonkatsu omáčka 500 ml
  Novinka
  Ihned k odběru
  199 Kč

  Blíží se Vánoce všemi oblíbené smažení řízků. Zkuste tento set s oblíbenou japonskou strouhankou panko, která vytváří výtečnou křupavou krustu a suroviny si v ní udrží šťávu a přirozenou chuť a chutnou jemnou omáčku Tonkatsu s hutnou konzistencí.

 • Set Yume Nishiki 1 kg + Rýžový ocet Sushisu 300 ml

  Set Yume Nishiki 1 kg +​ Rýžový ocet Sushisu 300 ml
  Novinka
  Ihned k odběru
  199 Kč

  Výhodný set, který obsahuje rýži Yume Nishiki vhodnou zejména na přípravu sushi a ocet, který je určen k ochucení rýže na sushi. Přidává se do již uvařené a mírně vychlazené rýže, kde dokonale spojí její chuť a konzistenci.

 • Set Yakisoba omáčka 500 ml + Pšeničné nudle 500 g

  Set Yakisoba omáčka 500 ml +​ Pšeničné nudle 500 g
  Novinka
  Ihned k odběru
  175 Kč

  Výhodný set s nejoblíbenější japonskou omáčkou Yakisoba, která se používaná zejména ke smaženým nudlím.

Sety - výhodné balíčky

Ve skupině sety - výhodné balíčky máte na výběr produkty od několika výrobců Mikosoft, Sushi 4 you. Označení Sety - výhodné balíčky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Sety - výhodné balíčky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Sety - výhodné balíčky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Sety - výhodné balíčky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Sety - výhodné balíčky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Sety - výhodné balíčky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný