Unikátní fermentovaný polévkový základ a dochucovadlo vytvořené z hrachového misa a pečeného českého česneku.
Celý popisUnikátní fermentovaný polévkový základ a dochucovadlo vytvořené z hrachového misa a pečeného českého česneku. Díky obsaženým enzymům jde o velmi zdravý pokrm s kořeny v Japonsku a Číně, surovinami je však přizpůsoben českému prostředí. Řemeslně vyrobeno v ČR.
Produkt je určen jako polévkový základ nebo k dochucování jídel.
Doporučené skladování při teplotě do 25°C, po otevření v chladu do 8°C.
Jednu lžíci stačí zalít horkou (nikoliv vařící) vodou a zamíchat. Vznikne tak jemná "česnečka", kterou můžete doplnit dalšími surovinami nebo vychutnat samotnou.
Při objednání tohoto produktu obdržíte sklenici Miso polévka z Čech česneková o obsahu 350 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Rýže sušená, voda, česnek pečený 15%, hrách sušený, sůl mořská, aspergillus oryzaeryzae.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0.9 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.2 g |
| Sacharidy | 40 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 19 g |
| Bílkoviny | 6.2 g |
| Sůl | 6.5 g |
| Energetická hodnota | 619/196 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Skleněná láhev |
| Obsah balení (g) | 350 g |
| Země původu | Česká republika |
| Použití | Jako polévkový základ, jako dochucovadlo. |
| Výrobce | kojibakers |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993