Tom Yum je instantní thajská pasta, která vás svou chutí očaruje. Nejen, že polévka z této pasty je vynikající, ale také má pozitivní účinky na náš organismus. Zlepšuje vitalitu a krev.
Celý popisJedná se o thajskou instantní polévku, která se podává velmi horká a její chuť je kyselá, díky výrazným bylinkám, které pasta Tom Yum obsahuje. Tom znamená "proces varu" a Yum "pikantní, kyselé". Základ vývaru je lemongrass, chilli, galang, limetková šťáva, rybí omáčka. Tato polévka vás příjemně zahřeje a stane se velmi oblíbeným pokrmem.
Přivedeme vodu k varu. Do vroucí vody přidáme tom yum pastu (na 690 ml vody dáme 38 g pasty=2 polévkovým lžícím) a zamícháme. Vložíme polévkovou zeleninu, snížíme teplotu a vaříme 3 minuty. Nachystáme si buď maso a nebo krevety. Vhodíme do vývaru a vaříme dokuď maso není hotové. Ihned podáváme.
Při objednání tohoto produktu obdržíte Tom Yum pastu o obsahu 227 g, v počtu kusů, který si objednáte.
rafinovaný sójový olej, citronová tráva 14%, šalotka 13%, voda, limetkový džus, sůl, chilli, galangal, cukr, listy kafírové limetky, regulátor kyselosti: kyselina citronová, zvýrazňovač chuti: E621, barvivo: paprikový extrakt, konzervant: E211.
Obsahuje alergeny: sója.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 27 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.1 g |
| Sacharidy | 9.3 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 8 g |
| Bílkoviny | 3.8 g |
| Sůl | 12.8 g |
| Energetická hodnota | 1301/315 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Lahev |
| Obsah balení (g) | 227 g |
| Země původu | Thajsko |
| Použití | Polévkový základ. |
| Výrobce | Cock brand |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993