Kokumotsuru je japonský obilný ocet vyrobený ze směsi ingrediencí jako je rýže, pšenice a kukuřice. Je ideální k použití na sushi rýži, saláty, marinády či na nakládání zeleniny.
Celý popisJeho chuť je velmi jemná (ocet je ředěný vodou na 4,2 %) a zároveň velmi bohatá. Barva octu je světle žlutá až skoro čirá a je to jedna z nejdůležitějších ingrediencí při přípravě sushi.
Tento ocet je určen k ochucení rýže na sushi, je potřeba ho dochutit cukrem a solí. Přidává se do již uvařené a mírně vychlazené rýže, kde dokonale spojí její chuť a konzistenci. Ideální poměr je 1,5 dcl octu na 1 kg rýže. Ocet můžeme také přidávat do marinád na ryby, kde mimo jiné utlumí rybí zápach, i dalších mas, a také do salátů.
Při objednání tohoto produktu obdržíte Mizkan Kokumotsusu ocet, 800 ml v plastové lahvi, v počtu kusů, který si objednáte.
Kvasný ocet (etylalkohol, pšenice, rýže, kukuřice, saké kaly (rýže, cukrová třtina, batáty, kukuřice, brambory, tapioka), voda.
Obsahuje alergeny: Lepek.
Obsah kyselosti: 4,2 %
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 7.1 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 2.3 g |
| Bílkoviny | 0.5 g |
| Sůl | 0.01 g |
| Energetická hodnota | 126/30 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Lahev |
| Země původu | Japonsko |
| Použití | na suši |
| Výrobce | Mizkan |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993