ZLEVNĚNÝ PRODUKT: Minimální trvanlivost do 1. 7. 2026. Tato varianta rýžového octa je ochucena cukrem a solí. Bez rýžového octa nebude sushi! Ochuťte si sushi rýži a také plno dalších zeleninových, rybích i masových pokrmů!
Celý popisPOMOZTE NÁM NEPLÝTVAT
Z důvodu expirace nyní tento produkt nabízíme za zvýhodněnou cenu. Minimální trvanlivost: 1. 7. 2026.
Ocet Mitsukan je japonský ocet vyrobený z fermentované rýže. Jeho chuť je velmi jemná a zároveň velmi bohatá. Tento ocet je ochucený cukrem, solí a mirinem pro snadnější docílení vyvážené chutě suši.
Ocet Mitsukane je určen k ochucení rýže na sushi. Přidává se do již uvařené a mírně vychlazené rýže, kde dokonale spojí její chuť a konzistenci. Ideální poměr je 1,5 dcl octu na 1 kg rýže. Ocet můžeme také přidávat do marinád na ryby, kde mimo jiné utlumí rybí zápach, i dalších mas, a také do salátů.
Název Mitsukan v překladu znamená "přinášet chuť do života". Ocet značky Mizkan je vyráběn japonskou společností specializovanou právě na výrobu rýžového octu. Byla založena v roce 1804 v Handě, v prefektuře Aichi.
Při objednání tohoto produktu obdržíte ochucený rýžový ocet Mitsukan v plastové lahvi o objemu 709 ml, v počtu kusů, který si objednáte.
invertní cukr, voda, kvasný ocet, sůl, rýžový ocet, hnědý cukr, zvýrazňovač chuti: E621.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 32 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 31 g |
| Bílkoviny | 0.5 g |
| Sůl | 8.8 g |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Lahev |
| Země původu | USA |
| Použití | na suši |
| Výrobce | Mizkan |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993