Sushi omáčka hustější konzistence, která je výborná na sushi a sashimi. Je speciálně vyrobena pro delikatesu Unagi, mořského úhoře.Omáčka má sladkou a intenzivní chuť.
Celý popisJaponské jídlo je stále více populární po celém světě a lidé požadují kvalitu a autentičnost. Vyzkoušejte Kikkoman Sushi Omáčku, která je založena na slavné přírodní Sojové omáčce Kikkoman. Omáčka je speciálně vytvořena pro delikatesu UNAGI, tedy mořského úhoře. Omáčka dává intenzivnější chuť s nádechem sladkosti každému sushi a sashimi. Hladká, viskózní struktura usnadňuje vytvoření dekorativních vzorů, například na sushi, aniž by to kazilo její tvar.
Při objednání tohoto produktu obdržíte skleněnou lahvičku Kikkoman Sushi Sójové omáčky o obsahu 250 ml, v počtu kusů, který si objednáte.
cukr, voda, sójová omáčka (voda, sójové boby, pšenice, sůl), modifikovaný škrob, karamelový cukrový sirup, sůl, ethylalkohol, melasa, výtažek z kvasnic, lihový ocet, zahušťovadlo: xantanová guma, prášek z mořských řas (Ascophyllum nodosum).
Obsahuje alergeny: Sója, lepek.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 56 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 50 g |
| Bílkoviny | 2.4 g |
| Sůl | 6.3 g |
| Energetická hodnota | 1060/250 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Lahev |
| Země původu | Holandsko |
| Použití | Na sushi, a na úhoře. |
| Obsah balení (ml) | 250 ml |
| Výrobce | Kikkoman |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993