Mražené chobotnicové kuličky takoyaki, jsou rychlé na přípravu, stačí je ohřát v mikrovlnce nebo krátce osmažit a podávat jen tak polité omáčkou, majonézou a řasou, nebo třeba spolu s rýží. Nezasíláme přepravní službou PPL a Zásilkovna. Balení obsahuje 16 kusů.
Celý popisMražené produkty nejsou vhodné pro přepravu službou PPL a Zásilkovna. Doporučujeme osobní odběr v naší prodejně nebo kurýra po Praze.
Takoyaki je japonská pochoutka ve tvaru koule vyrobená z těstíčka tempura a smažená ve speciálně formované pánvi. Nejčastěji se plní grilovanou a umletou nebo pokrájenou chobotnicí "tako", za asistence zázvoru a jarní cibulky. Konkrétních náplní však existuje více. Kuličky vám báječně zachutnají potřené omáčkou takoyaki a japonskou majonézou. A pokud je ještě posypete řasou aonori a hoblinkami sušeného tuňáka katsuoboshi, nevídaně si pochutnáte. Protože jsou takoyaki jedním z typických japonských pouličních jídel, Japonci je nejčastěji jedí samotné. Pokud však zatoužíte po příloze, skvěle vám k ním zachutná japonská rýže.
Takoyaki vyjměte z sáčku a poté v mikrovlnce ohřívejte po dobu 4,5 minut na 800 W (počítáme 5 kusů na porci). Před konzumací se ujistěte, že je vnitřek horký.
Ještě lepší a křupavější budou takoyaki osmažené na pánvi nebo ve fritéze na 170 °C po dobu cca 4 minut.
pšeničná mouka, zelí, vařená chobotnice 10%, bílá cibule, jarní cibulka, zázvor, plně rafinovaný sójový olej, sójová omáčka (voda, sójové boby, sůl, ethylalkohol), zvýrazňovač chuti: E621, cukr, sůl, sušená řasa aonori.
Obsahuje alergeny: lepek, sója, měkkýši.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 1.5 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.3 g |
| Sacharidy | 17 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 2.7 g |
| Bílkoviny | 4.6 g |
| Sůl | 0.48 g |
| Energetická hodnota | 439/104 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Plastový sáček |
| Obsah balení (g) | 480 g |
| Země původu | Čína |
| Použití | V mikrovlnce ohříváme 5 kuliček na porci 4,5 min na 800W. |
| Výrobce | J-Basket |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993