Soba nudle se zeleným čajem jsou tradiční japonské nudle vyrobené z kombinace pšeničné mouky, pohanky a zeleného čajového prášku. Tyto nudle nabízejí jemnou chuť zeleného čaje, jsou ideální pro přípravu lehčích pokrmů a při servírování díky zabarvení působí zajímavě.
Celý popisCelkem 8 porcí sušených ramen nudlí ve znovuuzavíratelném balení. Nudle jsou uvařené během 4 minut a jsou vhodné k použití do silných vývarů ramen ale i na smažení na pánvi spolu se zeleninou a masem.
Do 1 litru vroucí vody přidejte 1 svazek nudlí. Znovu přiveďte k varu a vařte asi 5 minut za občasného míchání.
Podávání za studena: Sceďte, propláchněte studenou vodou a nechte vychladnou. Nudle ozdobte nasekanou jarní cibulkou, připraveným wasabi a mořskými řasami nori dle chuti a podávejte se soba omáčkou.
Podávání za tepla: Dobře sceďte a podávejte s horkým polévkovým základem a ozdobte nasekanou jarní cibulkou dle chuti.
Při objednání tohoto produktu obdržíte balení J-Basket Hime Chuka ramen nudle, 640 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Pšeničná mouka, voda, kuchyňská sůl, prášek ze zeleného čaje 2,4 %, pohanková mouka 2,4 %..
Obsahuje alergeny: Lepek
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 2.4 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.6 g |
| Sacharidy | 63 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 1.7 g |
| Bílkoviny | 15 g |
| Sůl | 3 g |
| Energetická hodnota | 1460/345 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Sáček |
| Obsah balení (g) | 640 g |
| Země původu | Japonsko |
| Použití | Vaříme 5 minuty |
| Výrobce | J-Basket |
| Original Japan | Ano |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993