Originální japonské červené miso - miso aka - má oproti bílému misu tmavší barvu, slanou chuť a obsahuje více sójových bobů. Skvěle ho využijete jako dochucovadlo, které má navíc vysoce blahodárné zdravotní účinky.
Celý popisMiso je tradiční japonské dochucovadlo, které se vyrábí kvašením rýže, ječmenu, sojových bobů a plísně Aspergillus oryzae. Výsledkem je hustá pasta. která se dá použít ke zvýraznění chuti do omáček, pomazánek i na známou japonskou polévku miso shiru. Misho aka (tmavé, červené miso) obsahuje oproti bílému misu více sojových bobů a dá se říci, že patří mezi nejvydatnější misa.
Miso využijete jako dochucovadlo omáček, pomazánek či dušené zeleniny. Nejznámější je použití k přípravě japonské polévky miso shiru.
Při objednání tohoto produktu obdržíte pastu miso v plastovém sáčku o obsahu 350 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Voda, sójové boby, rýže, sůl, alkohol.
Obsahuje alergeny: sója.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 6.4 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.9 g |
| Sacharidy | 20 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 7.2 g |
| Bílkoviny | 11 g |
| Sůl | 11.8 g |
| Energetická hodnota | 797/190 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Sáček |
| Obsah balení (g) | 350 g |
| Země původu | Japonsko |
| Použití | Na miso polévku, do omáček, pomazánek, do marinád. |
| Výrobce | Hanamaruki |
| Original Japan | Ano |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993