Rýžová mouka je zcela bez lepku, má všestranné využití, hodí se k zahušťování, dále do sladkých pečených ale i nepečených dezertů nebo k obalování.
Celý popisRýže je lehce stravitelná potravina, která vyvolává pocit nasycení. Neobsahuje gliadin (frakce glutenu) a je tak vhodná pro pacienty s celiakií. Vzhledem k mimořádně nízkému obsahu sodíku je vhodná i pro lidi s vysokým krevním tlakem. Její konzumace pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a kyseliny močové v krvi.
Při pečení se obvykle míchá s jinými druhy mouky. Těsto z rýžové mouky je pevné, v mnoha ohledech podobné těstu ze pšeničné mouky – i když ne tak pružné. Vytáhnete z něj tenoučký plátek, vyválíte nudle, ve vodě se nerozpadne. Výsledek vyniká zajímavou chutí
Při objednání tohoto produktu obdržíte sáček rýžové mouky obsahu 400 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Rýžová mouka 100%.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0.8 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.3 g |
| Sacharidy | 79.8 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 7.8 g |
| Sůl | 0.01 g |
| Energetická hodnota | 1496/358 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Plastový sáček |
| Obsah balení (g) | 400 g |
| Země původu | Thajsko |
| Použití | Jako mouka. Do dezertů, obalování, zahušťování. |
| Výrobce | Flourish |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993